Czas pomyśleć o walentynkach

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.

Czas pomyśleć o walentynkach

Postprzez deoli1972 » 30 sty 2017, o 13:42

Zbliżają się walentynki- święto zakochanych. Próbowaliście je urządzić w domu? Nastrojowa kolacja we dwoje, zwłaszcza wtedy, kiedy was dwoje na co dzień ciężko pracuje i nie ma czasu ani głowy na romantyczne t?te-?-t?te. A przy tym nie ma wcale ochoty wydawać na drogie hotele. Wyobraźmy sobie, że menu kolacyjne mamy już opanowane. Owoce morza bądź inne egzotyczne specjały niedostępne na co dzień już postanowione.Trunki czekają od dawna w lodówce. A pozostaje tylko na przyjęcie święta miłości postarać się o nastrojową dekorację pokoju. Wymaga to trochę wysiłku, ale pamięć wspomagana ewentualną dokumentacją zdjęciową pozostanie z nami na dłużej. Nie trzeba przy tym zmieniać całego wnętrza. Wystarczy kilka dodatków pasujących do stylu dotychczasowego wnętrza. Z walentynkami kojarzymy czerwone serduszka , których w sklepach jest zatrzęsienie. Dobrze sprawdzą się czerwone poduszki w kształcie serca, miękkie narzuty oraz podkładki i serwetki z miłosnym motywem i oczywiście czerwone róże. Jeśli planujemy walentynkową kolację. Na stole nie może zabraknąć romantycznych świec. Wyższa szkoła jazdy to przygotowanie całej serduszkowej zastawy stołowej. Osobiście bardzo lubię kwiaty, więc w takiej scenerii nie mogłoby ich zabraknąć. I niekoniecznie te słynne rozsypane tu i ówdzie płatki róż.
deoli1972
Nowy użytkownik

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Postprzez Adra » 7 lut 2017, o 06:27

My spędzamy walentynki w domu. I powiem Ci,że własnie tak zamierzam to wszystko zaplanować. Niektórzy uważają walentynki za kiczowate święto... Sama myśle inaczej. Dla mnie jest to bardzo przyjemna okazja. Jedna z wielu , aby pokazać sobie uczucie. Jeszcze nie wiem co konkretnie ugotuję na walentynki , ale na pewno będzie to coś z czekoladą. Może jeszcze z krewetkami?
Co do prezentu to zamierzam zamówić dla niego koszulkę specjalnie z zaprojektowanym napisem:
https://www.megakoszulki.pl/
Nie wiem czy widziałeś ale taka opcja jest na przykład na tej stronie.
Adra
Dyskutant

Postprzez NocnaMama » 12 lut 2017, o 19:27

Ja kupiłam mojemu facetowi słuchawki z sennheisera http://www.3kropki.pl/p/sennheiser-hd-2 ... eiser.html trochę się wykosztowałam ale zawsze robimy sobie takie prezenty na ten dzień. Uwielbiamy Walentynki :)
NocnaMama
Dyskutant

Postprzez MummyZuz » 13 lut 2017, o 13:52

Im mniej komercyjne walentynki, tym bardziej udane!
Szukasz praktycznych porad wychowawczych i nie tylko? Zerknij na mojego bloga: http://www.zaradne-mamy.blogspot.com - polecam :)
MummyZuz
Nowy użytkownik

Postprzez Justysia90 » 21 lut 2017, o 11:05

Obchodzone 14 lutego święto wszystkich zakochanych to doskonała okazja do podkreślenia swoich uczuć wobec drugiej osoby. Wspólne celebrowanie uczucia i przy okazji znalezienie nieco czasu tylko dla siebie sprawia, że ten dzień może być bardzo wyjątkowy. Dlatego warto odpowiednio wcześniej przemyśleć kwestie prezentów na Walentynki. Taki podarunek może nawiązywać do pasji lub hobby ukochanej osoby. Ja polecam udać się na stronę http://blip.pl/dzien-kobiet-najnowsze-trendy/ i wybrać coś niezwykłego.
Justysia90
Dyskutant

Postprzez remka » 9 maja 2017, o 17:08

Kwiaty, kolacja przy świecach, romantyczny film. To ucieszy każdą kobietę.
remka
Nowy użytkownik

Postprzez Sara66 » 8 wrz 2017, o 02:07

Na takie romantyczne okazje to trzeba wybrać fajną restaurację ;) Mój mąż zabrał mnie niedawno na rocznicę do Salto na wilczej. Świetna restauracja, nie tylko z pysznym jedzeniem ale też z fajnym klimatem :)
Sara66
Dyskutant

Powrót do Dyskusje o dzieciach