Warszawa atrakcje dladzieci

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.
szczeppa77
Nowy użytkownik

Warszawa atrakcje dladzieci

Post autor: szczeppa77 » 27 lut 2017, o 12:47

Dobrze wiemy, że dziecko potrzebuje ciągłej rozrywki i ogólnego rozwoju. Jeśli sam nie jesteś w stanie mu tego zapewnić z jakiegokolwiek powodu to dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z warszawa atrakcje dla dzieci organizowanych przez Teatr Małego widza. Twoje dziecko znajdzie to wszystko czego potrzebuje aby rozwijać swoje pasje!

Młodamamusia
Dyskutant

Re: Warszawa atrakcje dladzieci

Post autor: Młodamamusia » 6 wrz 2017, o 10:07

Przecież w Warszawie jest tyle opcji na zajęcia dla dzieci, na przykład super zajęcia są w Akademii nauki na Nowogrodzkiej, nasze dzieci uwielbiają tam chodzić. Zresztą widać jak wiele się tam uczą a przede wszystkim jak rośnie ich pewność siebie, a to dla mnie najważniejsze, bo wiem że sobie poradzą :) fajne jest też to że dzieciaki zdobywają takie nawyki uczenia się a kadra jest na prawdę kompetentna i zaangażowana, traktują każdego indywidualnie

student95
Nowy użytkownik

Re: Warszawa atrakcje dladzieci

Post autor: student95 » 10 wrz 2017, o 13:44

Witam jestem studentką 3 roku i prowadzę badania na temat wiedzy rodziców o czasie jaki ich dzieci spędzają na graniu w gry komputerowe. Jeśli twoje dziecko ma więcej niż 2 lata i jest użytkownikiem smartfonów i komputerów odpowiedz na te pytania. Z góry dziękuję!
https://goo.gl/forms/mXZD9aGvlpu76KNz2

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany