Remont mieszkania z uwagi na narodziny dziecka

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.

Re: Remont mieszkania z uwagi na narodziny dziecka

Postprzez Justysia90 » 19 wrz 2017, o 08:39

Ja z poradnika znajdującego się na stronie https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/pomy ... on-w-bieli dowiedziałam się bardzo ciekawych rzeczy. Podobno salon w bieli z łatwością wpisze się w dowolną, wybraną przez nas stylistykę. W zasadzie nie ma tu ograniczeń ani rzeczy dla bieli niemożliwych. Chętnie ostatnio wykorzystywana konwencja vintage, szczególnie w rodzimym wydaniu PRL. Biały salon skandynawski? W to nam graj! Kolorystyką nawiążemy tu do klimatu mroźnej Północy. A może wnętrze w stylu industrialnym, minimalistycznym, glamour, prowansalskim, rustykalnym czy angielskim? Biała farba pomoże nam w realizacji każdej z tych konwencji.
Justysia90
Dyskutant

Re: Remont mieszkania z uwagi na narodziny dziecka

Postprzez elabarbara » 29 wrz 2017, o 13:25

A ja też myślę nad remontem domku, jednak wszystko ze spokojem... Najpierw sobie wszystko naszykuje, kupie niezbędne produkty, poszukam firmę odpowiednią. Dużo przeglądam ofert w internecie, nawet trafiłam ostatnio na sklep mcgoodwork.pl i mają tam wiele potrzebnych akcesoriów sanitarnych, grzewczych czy też kanalizacyjnych. Właśnie myślę, że też dokonam tam zakupu... Potrzebuje kilka rzeczy, a tam widziałam że mają świetne ceny i solidne produkty.
elabarbara
Nowy użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o dzieciach