Kosmetyki dla dzieci

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.

Kosmetyki dla dzieci

Postprzez judyta33 » 6 lip 2017, o 12:18

Witajcie, jestem mamą ośmiomiesięcznej córeczki.Tak się składa , że mój mąż pracuje za granicą i niestety zmuszona jestem wszystko robić sama. W zasadzie radzę sobie dość dobrze jednak największy problem dla mnie to zakupy, ponieważ na moim osiedlu nie ma sklepu, w którym mogłabym zaopatrzyć moje dziecko w potrzebne środki czystości i kosmetyki do pielęgnacji dziecka.
Będąc na spacerze podzieliłam się z koleżanką moim problemem i ku mojemu zdziwieniu ona też borykała się z tym kłopotem.Poleciła mi drogerię internetową Rossmann http://www.rossmann.pl/drogeria-online Powiedziała mi, że robi tam zakupy.Muszę przyznać, że strona jest interesująca więc również spróbuję zamówić sobie kilka produktów.Niestety nie wzięłam sobie od koleżanki numeru telefonu i teraz pewnie szybko się nie spotkamy.Mam pytanie czy ktoś kupował przez tą stronę ? Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę, będę wdzięczna za informację.Pozdrawiam.
judyta33
Nowy użytkownik

Re: Kosmetyki dla dzieci

Postprzez atolkaj » 6 lip 2017, o 13:08

W rossmanie jest rzeczywiście szeroka i naprawdę fajna oferta tego typu kosmetyków.
atolkaj
Nowy użytkownik

Re: Kosmetyki dla dzieci

Postprzez marrysia » 11 wrz 2017, o 07:59

Z kolei moja córcia ostatnio miał problemy skórne, początkowo myśleliśmy, że to zwykła reakcja alergiczna. Okazało się jednak, że to atopowe zapalenie skóry, które nie można było zlekceważyć. Na szczęśćie w porę zastosowaliśmy emolienty, to takie preparaty, które pozwalają nawilżyć i nawodnić skórę. Okazały się bardzo przydatne i mogę się tylko cieszyć, że z nich skorzystaliśmy. Przy okazji, mogę Wam polecić tę stronę - http://www.health4u.com.pl/. Znalazłam na niej ciekawy artykuł na temat atopowego zapalenia skóry i teraz wiem, że problemów dermatologicznych nigdy nie należy lekceważyć.
marrysia
Dyskutant

Powrót do Dyskusje o dzieciach