Kosmetyki dla dzieci

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.
judyta33
Nowy użytkownik

Kosmetyki dla dzieci

Post autor: judyta33 » 6 lip 2017, o 12:18

Witajcie, jestem mamą ośmiomiesięcznej córeczki.Tak się składa , że mój mąż pracuje za granicą i niestety zmuszona jestem wszystko robić sama. W zasadzie radzę sobie dość dobrze jednak największy problem dla mnie to zakupy, ponieważ na moim osiedlu nie ma sklepu, w którym mogłabym zaopatrzyć moje dziecko w potrzebne środki czystości i kosmetyki do pielęgnacji dziecka.
Będąc na spacerze podzieliłam się z koleżanką moim problemem i ku mojemu zdziwieniu ona też borykała się z tym kłopotem.Poleciła mi drogerię internetową Rossmann http://www.rossmann.pl/drogeria-online Powiedziała mi, że robi tam zakupy.Muszę przyznać, że strona jest interesująca więc również spróbuję zamówić sobie kilka produktów.Niestety nie wzięłam sobie od koleżanki numeru telefonu i teraz pewnie szybko się nie spotkamy.Mam pytanie czy ktoś kupował przez tą stronę ? Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę, będę wdzięczna za informację.Pozdrawiam.

atolkaj
Nowy użytkownik

Re: Kosmetyki dla dzieci

Post autor: atolkaj » 6 lip 2017, o 13:08

W rossmanie jest rzeczywiście szeroka i naprawdę fajna oferta tego typu kosmetyków.

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 11 wrz 2017, o 07:59

Z kolei moja córcia ostatnio miał problemy skórne, początkowo myśleliśmy, że to zwykła reakcja alergiczna. Okazało się jednak, że to atopowe zapalenie skóry, które nie można było zlekceważyć. Na szczęśćie w porę zastosowaliśmy emolienty, to takie preparaty, które pozwalają nawilżyć i nawodnić skórę. Okazały się bardzo przydatne i mogę się tylko cieszyć, że z nich skorzystaliśmy. Przy okazji, mogę Wam polecić tę stronę - http://www.health4u.com.pl/. Znalazłam na niej ciekawy artykuł na temat atopowego zapalenia skóry i teraz wiem, że problemów dermatologicznych nigdy nie należy lekceważyć.

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 18 paź 2017, o 07:55

marrysia pisze:Z kolei moja córcia ostatnio miał problemy skórne, początkowo myśleliśmy, że to zwykła reakcja alergiczna. Okazało się jednak, że to atopowe zapalenie skóry, które nie można było zlekceważyć. Na szczęśćie w porę zastosowaliśmy emolienty, to takie preparaty, które pozwalają nawilżyć i nawodnić skórę. Okazały się bardzo przydatne i mogę się tylko cieszyć, że z nich skorzystaliśmy. Przy okazji, mogę Wam polecić tę stronę - http://www.health4u.com.pl/. Znalazłam na niej ciekawy artykuł na temat atopowego zapalenia skóry i teraz wiem, że problemów dermatologicznych nigdy nie należy lekceważyć.
Ja dodatkowo podrzucę wam link do strony http://www.eloderm.pl/artykul/20,azs-u-niemowlat.html AZS u niemowląt i dzieci jest chorobą, której objawy ustępują z wiekiem. Całkowite wyleczenie jest możliwe w ok. 40% przypadków. U pozostałych pacjentów zdarzają się nawroty w wieku dorosłym. Ponieważ przyczyną wyprysku atopowego jest wrodzone nieprawidłowe działanie skóry, jest to choroba trwająca wiele lat, a niekiedy całe życie. Zdarzają się jednak długie okresy bez typowych dla niej dolegliwości, jej objawy mogą zanikać, być mniej uciążliwe, jednak choroba nie znika. Lekarze podkreślają, że kluczowe znaczenie w łagodzeniu choroby ma pielęgnacja skóry odpowiednimi preparatami. Leczenie AZS powinno odbywać się we współpracy alergologa, dermatologa, dietetyka a także bardzo uważnego rodzica. Systematyczność i ścisłe przestrzeganie zaleceń jest w stanie znacząco poprawić jakość skóry a co za tym idzie życia małego pacjenta. Należy pamiętać też o tym, że to co zadziała u jednego pacjenta, może nie odnieść skutku leczniczego u drugiego.

AnnaMarie711
Nowy użytkownik

Post autor: AnnaMarie711 » 18 paź 2017, o 10:16

Ja najczęściej kupuje kosmetyki dla dziecka przez internet, dokładniej to w sklepie https://www.ekodrogeria.pl/16-dziecko . Zobacz też sobie, na pewno znajdziesz tam dużo większy wybór, tak prawie zawsze jest w przypadku sklepów internetowych. A produkty mają bardzo fajne, ekologiczne i do tego w bardzo korzystnych cenach. Na pewno bardzo dobre dla każdego dziecka

Kyjlo22
Nowy użytkownik

Post autor: Kyjlo22 » 2 lis 2017, o 11:39

Ja do pielęgnacji mojego dziecka używam tylko i wyłącznie kosmetyków z oliatum.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany