Rozwód, a dzieci

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.
Lara123
Nowy użytkownik

Rozwód, a dzieci

Post autor: Lara123 » 7 sty 2018, o 18:40

Moja siostra musiała podjąć tą przykra decyzję, jaką był rozwód i długo szukała prawnika, który pomoże jej wygrać sprawę nad pełną opieka na dziećmi. Znalazła taką kancelarię > http://www.rozwod-warszawa.pl/ i jest bardzo zadowolona z profesjonalizmu adwokatów. Jak twierdzi nie mogła trafić lepiej, dlatego polecam tą kancelarię.

Ceciro
Nowy użytkownik

Re: Rozwód, a dzieci

Post autor: Ceciro » 15 sty 2018, o 13:50

Cieszę się że twoja siostra jest zadowolona. Życzę jej jak najlepiej.

Kasia89
Dyskutant

Re: Rozwód, a dzieci

Post autor: Kasia89 » 16 sty 2018, o 12:15

Rozwód jest trudnym tematem dla dzieci. Ostatnio mój bliski przyjaciel się rozwodził. Razem z jego byłą już żoną mają córeczkę 5 letnią, która jest bardzo związana z ojcem. Ale razem zdecydowali, że mała będzie mieszkała z matką. Nie była to łatwa decyzja, szczególnie dla mojego znajomego. Ale najważniejsze jest dobro dziecka. Nie chciał też jej wyrywać ze znajomego otoczenia. Niestety mieszkanie znalazł na drugim końcu miasta i pomagałam mu u rządzić pokój dla córki. Wybraliśmy piękne mebelki z http://elies.pl/kategoria/kolekcje-mebl ... ziewczynki i małej jej pokój u ojca podoba się o wiele bardziej niż stary pokój. Opieką starają się dzielić. mimo, że nie jest jakość daleko od terminu rozwodu to wypracowali sobie niezłą rutynę. Małą z przedszkola odbiera osoba, która wcześniej kończy pracę. Jak to jest piątek to wtedy mała zostaje u tego rodzica na noc, choć cały weekend spędzają z małą co dwa tygodnie. Jak mój znajomy ja odbiera w tygodniu to najczęściej zabiera ją do parku na spacer, albo do domu by się pobawić, a potem odwozi do byłej żony. Przynajmniej tyle dobrego, że nie mają ze sobą z byłą żoną złych kontaktów.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany