Wakacje z dzieckiem

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.

Wakacje z dzieckiem

Postprzez aliweglocja » 13 kwi 2016, o 08:34

Witam. Wybieramy się na wakacje z naszym małym potomkiem, co prawda tylko na dwa tygodnie, ale chcielibyśmy się przygotować. Co nam będzie potrzebne na takich wakacjach? Na pewno łóżeczko turystyczne, tylko nie wiemy jakie. Czy wszystkie po złożeniu są małe? Na co zwracać uwagę kupując takie łóżeczko? Na pewno jeszcze uzupełnimy apteczkę, musimy też kupić termometr (tutaj upatrzyliśmy bezdotykowy non contact niemieckiej firmy geratherm, jest polecany przez służbę medyczną). Czy podgrzewacz do butelek na zapalniczkę też się przyda? Może ktoś jeszcze podrzuci jakieś pomysły, za co z góry dziękuję?
aliweglocja
Nowy użytkownik

Re: Wakacje z dzieckiem

Postprzez baśka » 15 kwi 2016, o 21:28

Polecam Rewal nad morzem :)
baśka
Nowy użytkownik

Postprzez martaaa123 » 22 maja 2016, o 12:41

A ja preferuję Islandię, wolę to od tych ciepłych krajów.. W tegoroczne wakacje a pośrednictwem strony http://iceventure.pl wybieramy się z dziećmi właśnie do Islandii. To będzie niezapomniana podróż
martaaa123
Nowy użytkownik

Postprzez tetrus » 30 maja 2016, o 14:05

Kupując łóżeczko turystyczne należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wagę, no i oczywiście czy ma atest.
Podgrzewacz butelek na zapalniczkę fajna rzecz, ale czy urlop zamierzasz spędzić w samochodzie lub jego pobliżu?
Agencja detektywistyczna STORM z Wrocławia http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/
tetrus
Nowy użytkownik

Postprzez Alusia » 9 cze 2016, o 17:45

zależy gdzie jedziecie i jakie jest wyposażenie tego miejsca...gdyby był swobodny dostęp do kuchni to podgrzewacza bym nie zabierała...mozna jeden garnek przeznaczyc do butelek, miec w nim na stałe trochę wody i wstawaic butelke do podgrzania mleka...itd
Alusia
Nowy użytkownik

Postprzez Martin15 » 11 cze 2016, o 18:04

Zdecydowanie istotne jest miejsce docelowe wyprawy, żeby doradzić precyzyjniej czego wam potrzeba.
Martin15
Nowy użytkownik

Postprzez Wanda11 » 17 cze 2016, o 08:56

Ja póki co preferuje polske przynajmniej do czasu kiedy dziecko nie skończy 3 lat
Wanda11
Nowy użytkownik

Postprzez Szik » 26 cze 2016, o 23:27

Ja z rocznym dzieckiem byłam na wakacjach w Hiszpani i były naprawdę udane
Szik
Nowy użytkownik

Postprzez kasztogłaz » 29 cze 2016, o 13:19

Zdecydowanie istotne jest miejsce docelowe wyprawy, żeby doradzić precyzyjniej czego wam potrzeba.
kasztogłaz
Nowy użytkownik

Postprzez opra » 26 kwi 2017, o 11:38

Ja bym chciała zrobić mojemu dziecku niespodziankę i zabrać go do Eurodisneylandu w Paryżu :) Mały uwielbia postacie z bajek Disneya, więc będzie to dla niego ogromna frajda! Sam park znajduje się 30 km do Paryża i już miałam szukać na bilety lotnicze, gdy w ręce wpadła mi oferta organizatora takich wycieczek: http://www.mega.travel/wycieczki-i-bile ... isneylandu . Oferują wyjazdy 2, 3 czy 4 dniowe i kompleksowo zajmują się wszystkimi formalnościami. To wielka wygoda i chętnie z tego skorzystamy :)
opra
Dyskutant

Następna strona

Powrót do Dyskusje o dzieciach