Wakacje z dzieckiem

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.
Magdula88
Nowy użytkownik

Re: Wakacje z dzieckiem

Post autor: Magdula88 » 1 cze 2017, o 19:06

Teneryfa jest super miejscem na wakacje z dziecmi, tylko z takimi juz trochę większymi. Jest tam mnostwo atrakcji takich jak parki wodne, parki rozrywki. Jest również co zwiedzać, przpiekne krajobrazy, wulkan Pico del Teide i piramidy. Na pewno dzieci nie będą się tam nudzić. Jeżeli będziecie rozglądać sie za tym kierunkiem wakacyjnym weźcie pod uwagę ofertę apartamentów http://happyapartmentstenerife.com/pl/ . Mają bardzo wysoki standard za stosunkową niską cenę. Koleżanka bardzo sobie chwaliła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Danio800
Nowy użytkownik

Post autor: Danio800 » 15 cze 2017, o 21:07

A może Korfu? Całkiem fajnie tutaj są opisane korfu atrakcje turystyczne. Tutaj też znalazłam korfu ciekawe miejsca i przewodnik po korfu.
Niegodni umierają niegodną śmiercią.

AnnaMarie711
Nowy użytkownik

Post autor: AnnaMarie711 » 30 cze 2017, o 15:12

Takie wakacje to najlepiej gdzieś blisko, żeby nie musiało dziecko męczyć się przy długiej podróży. Ja bardzo często wyjezdzam na wycieczki do sąsiedniego województwa dokładniej do Poznania. Może własnie ten kierunek niekoniecznie na wakacje, ale na fajny weekendowy wypad. Możecie skorzystać nawet z wypożyczalni samochodów FatCar w Poznaniu, samochód na pewno się przyda.

Dzennika5
Nowy użytkownik

Post autor: Dzennika5 » 8 lip 2017, o 15:35

My z mężem myślimy nad Bułagrią autokarem. Jest to dosyć fajna opcja szczególnie dla rodzin z dziećmi. Bardzo ładne morze i plaże są tam, podobne w sumie do Bałtyku tylko dużo cieplej. Jest też bardzo dużo pięknych hoteli w niskich cenach więc jeżeli zależy wam na odrobinie luksusu w bardzo dobrej cenie to polecam wam zobaczyć oferty https://www.europol.com.pl/bulgaria

jacek9
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: jacek9 » 9 lip 2017, o 13:17

A jakie macie doświadczenia z dziećmi w wieku 1 i 5? Czy wakacje to odpoczynek?
Ja i moje fotografie na ślub ze Śląska Rodzic w pracy.

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 25 lip 2017, o 13:36

Akurat moje dzieci mają trochę więcej lat, ale myślę, że to kwestia indywidualna, tzn. zależy od rodziców i dziecka. Jeśli pozwolimy dać sobie małemu/małej wejść na głowę i będziemy spełniać jej zachcianki podczas urlopu, no to jasne, że urlop wcale nie będzie wypoczynkiem, raczej mordęgą. Jeśli zaś wyznaczymy dziecku granice, których nie powinno przekraczać, to powinno posłuchać i tym samym wypoczynek będzie udany. A wracając do samych wakacji, to w tym roku wybieramy się z rodzinką nad morze. Na szczęście udało nam się z mężem zgrać urlopy w jednym terminie -dwa tygodnie. Pierwszy tydzień spędzamy właśnie nad morzem a drugi spędzamy w domu. Na szczęście w Stegnie mamy rodzinę, więc nie musimy się martwić o nocleg. Chciałam Was przy okazji poradzić się w jednej sprawie. Na razie nie zapowiada się, aby nad morzem było w sierpniu ciepło, ale liczę, że uda mi się poopalać. Szukam dobrego mleczka do opalania i natknęłam się na preparaty od Lirene - https://lirene.pl/produkty/ochrona-przed-sloncem/ . Ktoś z Was je stosował, myślicie, że warto je zamówić?

julitka11
Dyskutant

Post autor: julitka11 » 25 lip 2017, o 19:13

My spędziliśmy już tydzień na mazurach. Teraz planujemy wybrać się na kilka dni do Szczecina. Znalazłam ciekawą ofertę Hotelu Dana http://hoteldana.pl/rodzinne-weekendy-w-szczecinie/. Wszystko dostosowane do rodzin z dziećmi. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Hotel znajduje się w ścisłym centru miasta więc to świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 26 lip 2017, o 19:30

wakacje z dzieckiem to fajna sprawa ale wielu rodzin nie stac na wspólne wyjazdy czy nawet na wysłanie dziecka na kolonie itp. Jesli macie wśród znajomych rodziny, które potrzebują pomocy w zorganizowaniu wypoczynku dla dzieci to podrzuccie im pomysł zgłoszenia się do fundacji ONICO. Fundacja opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi oraz z rodzin ubogich. Te wakacje nie muszą być nudne - niech każde dziecko spędzi szczęśliwie kawałek lata!

Tariana
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Tariana » 26 lip 2017, o 23:20

Czasy kiedy nasze dzieci chciały z nami jeździć na wakacje już przeminęły :D Teraz chcą gdzieś wyjeżdżać z rówieśnikami. Znaleźliśmy im z mężem bardzo fajne wyjazdy na kolonie, o tutaj: http://www.tropemprzygody.pl/. Dobra, rzetelna firma :)

polagiba
Nowy użytkownik

Post autor: polagiba » 27 lip 2017, o 10:54

Moja córeczka ma dopiero 7 miesięcy, i jeździmy co weekendy za miasto. Jest zdrowa i to najważniejsze. Ale pamiętam jak poszedłem do gimnazjum i odechciało mi się z rodzicami jeździć. Boję się tej chwili u siebie, jako u rodzica.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany