Strona 1 z 1

Ćwiczenia dla leniwych

PostNapisane: 9 gru 2016, o 12:59
przez fopsior22tv
Jako że jestem cholernym leniwcem i mam świadomość tego, że mimo tych zbędnych paru kilogramów nie jestem w stanie zmobilizować się do ćwiczenia 1-1,5h dziennie może znacie jakieś ćwiczenia, które nie są AŻ tak czasochłonne i osoba zapracowana, bądź leniwa tak jak ja z chęcia by je wykonywała.. zaznaczę jeszcze tylko na koniec, że nie lubię biegać!

Re: Ćwiczenia dla leniwych

PostNapisane: 14 kwi 2017, o 07:05
przez Justysia90
Doskonale Cię rozumiem. Sama mam problem, żeby się zmobilizować i zacząć ćwiczyć. Chodzenie na siłownię odpada bo wstydzę się tego jak wyglądam i nie chce się pokazywać publicznie. Dla mnie sensownym rozwiązaniem, aby coś ze sobą zrobić było rozpoczęcie ćwiczeń w domu. Bardzo dobrze mi się tu ćwiczy bo jestem u siebie i nikt nie będzie komentował tego jak wyglądam i jak ćwiczę. Jeżeli chciałbyś zacząć to na początek polecam kupić sobie hantelki i z nimi ćwiczyć. Ja swoje zamówiłam na stronie https://www.omega-fitness.pl/hantle-cat-303.html

Re: Ćwiczenia dla leniwych

PostNapisane: 1 cze 2017, o 00:21
przez jessie
Mój facet miał właśnie problem z motywacją. W sumie jak się bliżej przyjrzałam to on miał po prostu problemy z techniką, źle mu szly ćwiczenia i dlatego rezygnował. Dlatego podrzuciłam mu mały poradnik http://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-han ... l-156.html wiecie co? Ruszył z ćwiczeniami do przodu jak w końcu zaczął je poprawnie wykonywać :)

Re: Ćwiczenia dla leniwych

PostNapisane: 7 cze 2017, o 14:56
przez lapiechwile
Może skorzystaj z treningu indywidualnego? W Warszawie polecam http://mindyourbody.pl . Trener nie tylko Cię zmotywuje, ale i pokaze jak prawidłowo ćwiczyć ;)

Re: Ćwiczenia dla leniwych

PostNapisane: 13 wrz 2017, o 13:35
przez marrysia
A dla mnie takim wyjściem jest jazda na rowerze. Powinna przekonać nawet leniwych, bo wymagany jest tylko rower nie potrzeba żadnego wielkiego wydatku. Chodząc na siłownię musielibyśmy wykupić karnet lub płacić każdorazowo za wejsćie, tutaj wystarczy nasz jednoślad :D. Ja jeżdżę już rowerem kilka razy w tygodniu, zaczęłam dwa lata temu, a dziś nie wyobrażam sobie innego sposobu spędzania wolnego czasu. Przy tym trzeba pamiętać, że poprawiła się znacząco infrastruktura rowerowa i trasy mamy super. Jakbyście nie wierzyły, sprawdźcie tę stronę - http://www.portaldieta.com.pl/ i artykuł o rowerach.