Seks bez zabezpieczenia

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.

Seks bez zabezpieczenia

Postprzez ferngar1984 » 19 gru 2016, o 14:24

17 dni temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia, nie biorę też żadnych tabletek. Było to dzień przed moimi płodnymi. Spóźnia mi się okres i póki co nie mam też żadnych objawów ciąży. Partner nie skończył we mnie, ale na moim pośladku. W ilu procentach jest ryzyko zajścia w ciąże? Czy może on spóźnia się z zupełnie innych przyczyn?
ferngar1984
Nowy użytkownik

Re: Seks bez zabezpieczenia

Postprzez zelek » 15 maja 2017, o 17:19

Chyba najlepiej będzie jak udasz się do ginekologa i do seksuologa...
zelek
Nowy użytkownik

Postprzez monikabert90 » 30 maja 2017, o 22:14

Ja jednak nie popieram takiego seksu bez zabezpieczenia. I nie chodzi tutaj tylko o możliwość zajścia w ciążę, ale przede wszystkim o choroby weneryczne. Dzisiaj co prawda w łatwy sposób można się przebadać bez wychodzenia z domu (zestaw do badań zamawiamy na zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne, pobieramy krew z palca, wysyłamy do laboratorium i odczytujemy wynik on-line), ale po co tan stres? Seks w prezerwatywie równie może być przyjemny.
monikabert90
Nowy użytkownik

Postprzez elabarbara » 22 cze 2017, o 14:45

Koleżanka ma racje trzeba być rozsądnym w dzisiejszych czasach. Nie trudno złapać paskudną chorobę. Wiem coś o tym sama to przerabiam. Miałam dziwne zapalenie i obecnie od kilku dni nieprzyjemny zapach z pochwy. I szukałam przyczyn co to może być ale samemu nic nie zrobię muszę wykonać badanie. Mam zamiar zamówić sobie na stronie https://drwenerolog.pl/objawy/nieprzyje ... ch-pochwy/ . Tylko najgorsze to czekanie później na wynik ale cóż muszę sobie poradzić.
elabarbara
Nowy użytkownik

Postprzez MTJa » 23 lip 2017, o 22:51

szansa na ciaze jest duza.. plemniki X maja dluga zywotnosc i moga wytrwac do dnia owulacji ktora byla nastepnego dnia, to gdzie partner skonczyl niema znaczenia bo w plynie wydobywajacym sie przed sperma tez sa plemniki.. na twoim miejsu poszla bym do lekarza albo zrobila testy z krwi dla pewnosci. A na przyszlosc sie zabezpieczaj, jest tyle mozliwosci. Ja akurat biore tabletki belara i jestem zadowolona bo maja malo hormonow i nie powoduja skutkow ubocznych a przynajmniej mam spokojna glowe
MTJa
Dyskutant

Postprzez Lodsa » 25 lip 2017, o 12:44

Zgadzam się z poprzednikami. Ciąża ciażą, ale masz jeszcze kwestie chorób wenerycznych. A np. w przypadku HIV 50% osób w ogóle nie wie, że go ma i zarażają nieświadomie. Zrób testy w laboratorium lub np. szybki test z kropli krwi typu Quickhivtest. Nie warto ryzykować.
Lodsa
Nowy użytkownik

Postprzez golumber0 » 6 wrz 2017, o 18:04

A ja właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego na powiększanie członka... Czy znacie jakieś naprawdę porządne i sprawdzone metody? Czy np. te informacje odnośnie jak powiększyć członka byłyby Waszym zdaniem ok?
Czasami problemy otaczają kogoś ze wszystkich stron i jest ich więcej, niż w ogóle można sobie wyobrazić
golumber0
Nowy użytkownik

Postprzez tapirka » 10 wrz 2017, o 09:39

Jak sie uprawia seks bez zabezpieczenia to trzeba liczyc sie z konsekwencjami ciazy.. zwlaszcza gdy dni plodne sa blisko... jak dzieci nie chcesz to sie zabezpieczaj... wygodna jest wkladka levosert, masz spokoj na dlugi okres, nie musisz o niczym pamietac i nie masz skutkow ubocznych
tapirka
Nowy użytkownik

Powrót do Dyskusje o dzieciach