Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Miejsce na tematy, które nie pasują do innych kategorii tematycznych.

Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Postprzez profan1977 » 5 sty 2017, o 15:04

Za pare miesiecy moj pierworodny skonczy osiemnascie lat i szukam rozwiazania gzie to zorganizowac.W domu miejsce by sie znalazlo ale tylko do siedzenia przy stole,na tance nie ma szans.Mlodzi beda chcieli potanczyc,my zreszta tez.Macie kobietki jakies pomysly ,tak wiecie zebym tez nie zbankrutowala,...
profan1977
Nowy użytkownik

Re: Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Postprzez marrysia » 14 lip 2017, o 09:15

Może w jakimś pobliskim lokalu? Ja rok temu miałam podobny dylemat co koleżanka. Mój Tomek wchodził w dorosłe życie i wiedziałam, że będzie chciał zrobić jakieś przyjęcie dla znajomych swoich. Długo o tym myślałam, ponieważ w naszym domu nie bardzo były warunki, aby się gościć a o tańcu wszelkim to już w ogóle mogliśmy zapomnieć. W końcu zdecydowałam się wynająć lokal na kilka godzin, znalazłam w swoim Zabrzu na szczęście w miarę tanią restaurację - https://www.clubtwist.pl/informacje/catering. Przyjęcie się udało, Tomek był naprawdę zadowolony, a ja szczęśliwa, że wszystko poszło w miarę sprawnie.
marrysia
Dyskutant

Postprzez patrykiewicz » 14 lip 2017, o 09:38

18tke miałem w lokalu, ale moi znajomi robili gdzieś na działkach, bądź po prostu w domu. Byli i tacy którzy nie ruszali się nigdzie.
patrykiewicz
Nowy użytkownik

Postprzez Fijqs23 » 17 lip 2017, o 14:17

Ja swoja osiemnastkę robiłem na sali wyszło taniej niż klub.
Fijqs23
Nowy użytkownik

Postprzez moarch555 » 18 lip 2017, o 13:50

18tki są fajne w formie wielkiego ogniska, ale tylko jeśli ma się urodziny w okresie letnim :)
moarch555
Nowy użytkownik

Postprzez mamakaroliny » 12 wrz 2017, o 11:44

Niestety okres letni juz za nami... Może warto zaszaleć i zorganizować 18nastkę w hotelu w Lublinie NApewno młodzież była by zachwycona, pyszne jedzenie, zamówcie DJ i bedzie impreza że hej. Warto sobie wcześniej zadzwonić i zapytać czy jest wolny termin który Was interesuje. Jeżeli byłyby to za wysokie koszty restauracja oferuje także catering, więc może wart z takiej opcji skorzystać?
mamakaroliny
Nowy użytkownik

Postprzez machniuk » 12 wrz 2017, o 22:25

A co powiecie na taką propozycję, żeby odprawić dziecku osiemnaste urodziny w klubie nocnym ?
machniuk
Nowy użytkownik

Postprzez Magdalena55 » 16 wrz 2017, o 11:00

o rany, mój ma 12 lat i jeszcze tego pod uwagę nie wzięłam myśląć przesadnie o przyszłosci...nie wiem gdzie bym zrobiła...bo to jednak kupa kasy na pewno i nie łątwe do zorganizowania, chyba ze jakaś mała knajpka, u kogos znajomego...sama nie wiem
Magdalena55
Dyskutant

Postprzez ElwirQa28 » 18 wrz 2017, o 16:15

Ja swoją osiemnastkę organizowałam na wynajętej sali. Nie była to duża impreza, przygotowaliśmy zakąski i napoje.
ElwirQa28
Nowy użytkownik

Postprzez Poiuytr » 18 wrz 2017, o 18:14

Są różne opcje. Jeśli mama dobrze zna swoje dziecko, to nie powinno być problemu z wyborem właściwej. Można zdecydować się na urządzenie 18 we własnym domu, ale trzeba liczyć się z tym, że po takiej imprezie mieszkanie będzie wyglądało zdecydowanie gorzej i trzeba wziąć po prostu sobie dzień urlopu, aby to wszystko wysprzątać :-) to oczywiście tak pół żartem, pół serio. Dobrym sposobem jest także wynajęcie sali lub urządzenie osiemnastki w jakimś barze czy restauracji. Najważniejsze jest jednak to, żeby była dobra zabawa. Klimat tworzą ludzie, a nie miejsce
Poiuytr
Nowy użytkownik

Powrót do Dyskusje o dzieciach