jakie łóżko dla dzieci kupić

Nasze sukcesy i porażki.

Re: jakie łóżko dla dzieci kupić

Postprzez Rominia » 22 mar 2017, o 11:07

Dużo dziecięcych łóżek i materacy jest u polskiego producenta. Materace kraków http://materace-krakow.pl
Rominia
Nowy użytkownik

Postprzez savona12 » 23 mar 2017, o 14:24

My kupiliśmy ogromne, ale to z tego powodu, że było miejsce. Polecam też dostosować wysokość łóżka do dziecka - często o tym zapominamy, a potem dzieci mają problem, że się tam wspiąć :)
Wszystkie dzieci nasze są!
savona12
Dyskutant

Postprzez marrysia » 5 kwi 2017, o 09:59

Podłączę się pod temat, choć szukam nie tylko łóżka, ale również mebli do pokoju dziecięcego. Niedawno przeprowadziliśmy się z Michałem, moim mężem, i synkiem Kubą do nowego mieszkania. Chcemy przy okazji wymienić meble w pokoju Kuby, bo mają już prawie dziesięć lat. Czytałam trochę w sieci, sprawdzałam różne oferty i zatrzymałam się na tej - http://elies.pl/kategoria/kolekcje-meble-dla-chlopca. Firma oferuje meble dla chłopców w miarę przystępnych cenach, dodatkowym plusem jest to, że dysponują własną lakiernią. W razie potrzeby można więc meble przemalować. Korzystała któraś z Was z usług tej firmy?
marrysia
Dyskutant

Postprzez Rory08 » 10 kwi 2017, o 12:54

jeśli masz mało miejsca i śpią w jednym pokoju;) to polecam piętrowe zaoszczędzisz troszkę miejsca;)
Mądra myśl może, oczywiście, przyjść do głowy nawet idiotce, ale wypowiadanie jej głośno byłoby idiotyzmem z jej strony.
Rory08
Nowy użytkownik

Postprzez Pyszałka » 28 maja 2017, o 20:44

Ja kupiłam drewniana rame łóżka a do tego materac lateksowy https://heveamaterace.pl/materac-lateksowy/ . Tak naprawde materac jest najważniejszy. Dziecko powinno mieć dobre oparcie dla kręgosłupa, dlatego materac lateksowy jest najlepszym wyborem. Mój ma jeszcze taką wkładkę z maty kokosowej. To sprawdza się bardzo dobrze dla niemowlaków.
Pyszałka
Dyskutant

Postprzez renata880 » 16 cze 2017, o 20:16

Myślę,że w Ikei się znajdzie łóżko dla malucha.
renata880
Nowy użytkownik

Postprzez janina0 » 28 cze 2017, o 20:02

U nas też rama drewniana a do tego materac z pianki lateksowej - Sensitive ms11, z protektorem przeciw roztoczom i opcją wyjmowania wkładów. Przekonała tez mnie pozytywna opinia Instytutu matki i dziecka
janina0
Nowy użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie