Autyzm/Asperger

Nasze sukcesy i porażki.
Magda1508
Nowy użytkownik

Autyzm/Asperger

Post autor: Magda1508 » 13 maja 2017, o 13:04

Polecam wszystkim rodzicom, super porady najlepszych specjalistów: Tu akurat o autyzmie i Aspergerze, wielu rodziców boryka się z tym problemem u swoich dzieci...
https://www.youtube.com/watch?v=ZD6Y7o0es8M&t=21s

julitka11
Dyskutant

Re: Autyzm/Asperger

Post autor: julitka11 » 29 wrz 2017, o 07:22

mój syn ma stwierdzony zespół aspergera. Takie wsparcie ze strony psychologa jest niezwykle ważne i dla dziecka i dla jego rodziców. My od jakiś 2 miesięcy korzystamy z pomocy ośrodka Logos z Warszawy. Chodzimy na terapię behawioralną i zaczynają być już widoczne pierwsze efekty. Dziecko stara się już mówić, więcej obok siebie robi ( np zakłada buty samodzielnie a wcześniej było to nie do pomyślenia ).

chemiczka9
Nowy użytkownik

Post autor: chemiczka9 » 8 lis 2017, o 17:52

Dobrze jest o tym rozmawiać i edukować się na te tematy. W szkole też powinni o tym mówić od najmłodszych lat, żeby dzieci nie odrzucały swoich chorych kolegów...

Awatar użytkownika
patikozien@gmail.com
Nowy użytkownik

Post autor: patikozien@gmail.com » 10 lis 2017, o 11:49

Ciężka na pewno jest opieka nad takim dzieckiem. Sama mam dobrych przyjaciół, który mają właśnie córeczkę z tym zespołem.
:D

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany