Jaki tablet dla dziecka?

Nasze sukcesy i porażki.
Vvvvvvv
Nowy użytkownik

Re: Jaki tablet dla dziecka?

Post autor: Vvvvvvv » 12 paź 2017, o 04:41

Zgadzam się z kilkoma przedmówcami powyżej. Uważam , że dziecko powinno być jak najdłużej izolowane od wszelkich urządzeń elektronicznych . Przyjdzie taki moment , że rodzice i tak nie będę już w stanie nic w tym aspekcie zdziałać , ponieważ dzieci podrosną już na tyle , że nie będzie innej drogi :) Jeśli jednak jeszcze mamy coś do gadania :P to najlepiej jest jak najdłużej trzymać dzieci z daleka od tych urządzeń . Wartość im pokazać jakieś inne sposoby na spędzanie wolnego czasu , zanim do końca przesiąkną już tym światem urządzeń elektronicznych

lillou
Dyskutant

Re: Jaki tablet dla dziecka?

Post autor: lillou » 6 gru 2017, o 20:41

w obecnych czasach nie da się dziecko trzymać daleko od elektroniki, myślę ze rozsądniej jest mu pokazywać ja kobrze z niej korzystać, tłumacyzć dziecku co i jak, najgorsze co może być to nie wyedukowani rodzice, którzy sami boją się internetu. Sporo znam młodych ludzi, którzy są pasjonatami programowania i już teraz bez studiów skończonych mają dobze płatne prace itp. Internet daje dużo możliwości tylko trzeba umieć z tego skorzystać, ja wolę poazywać, a na wypadek wirusów na komputerze, tablecie i komórce mam zainstalowanego g datę, dobry antywirus to podstawa, chroni i nas i komputer

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany