Prezent dla 7 latka

Nasze sukcesy i porażki.
Awatar użytkownika
MariolaArbuz
Nowy użytkownik

Prezent dla 7 latka

Post autor: MariolaArbuz » 27 lip 2017, o 11:09

Witam co myślicie o zdalnie sterowanych samochodach jako prezent dla 7 latka?
Niby zalecają od 14 lat, ale myślę, że to przesada 14 latek już samochodzikiem bawić się nie będzie.

Magdalena55
Dyskutant

Re: Prezent dla 7 latka

Post autor: Magdalena55 » 18 sie 2017, o 10:38

niby tak, myślę ze ok pomysł, lepszy niż jak moja kuzynka dla dziecka 8 letniego, chłopca wzięła kredyt zeby kupić quada na urodziny...;/ masakra to była, ona zreszta wiele rzeczy na kredyt z https://www.euroloan.pl/aktualnosci/10%20ciekawostek bierze, póxniej spłaca, no ale quada dla 8-letniego chłopaka...masakra. Na wsi mieszkają wiec ten młody jeździ tam po tych drogach, nawet myslec nie chcę o tym...wiec zdalny samochodzik jak najbardziej;)

kolik432
Nowy użytkownik

Post autor: kolik432 » 8 wrz 2017, o 07:41

a jaki to jest prezent

wyżynka
Nowy użytkownik

Post autor: wyżynka » 14 wrz 2017, o 12:17

Wiesz co, zgadzam się - według mnie spokojnie taki samochodzik nada się dla 7 letniego dziecka. Przecież ono nie jest już głupie, nie połknie niczego ani nic. ;> A i poradzi sobie spokojnie z obsługą.
Marketing studia - kierunek z przyszłością!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany