O prezencie na mikołajki

Nasze sukcesy i porażki.
marrysia
Dyskutant

O prezencie na mikołajki

Post autor: marrysia » 24 paź 2017, o 07:43

Słuchajcie, moi mili, jakoś nie mogłam znaleźć wątku poświęconego tematowi Mikołajek, więc ruszam z nowym zupełnie tematem. Mianowicie zastanawiam się, czy warto kupować prezenty specjalnie przy tej okazji? Znalazłam w internecie interesujący artykuł, z którego wynika, że na przykład w Stanach Zjednoczonych zwyczaj obdarowywania się wzajemnie prezentami funkcjonuje nawet w zakładach przemysłowych - https://www.listymikolaja.pl/zwyczaj-mikolajki.html. Naprawdę fajna sprawa, ciekawe czy kiedyś ten zwyczaj przeniesie się nad naszą Wisłę. A Wy robicie bliskim prezenty na 6 grudnia?

Mayka
Nowy użytkownik

Re: O prezencie na mikołajki

Post autor: Mayka » 24 paź 2017, o 11:32

wiadomo, ze mikołajki sa obchodzone, u mnie nawet w pracy dostajemy jakieś czekoladki z tej okazji

płytka92
Nowy użytkownik

Post autor: płytka92 » 8 lis 2017, o 13:20

U mnie w domu na Mikołaja dostawaliśmy zawsze tylko jakieś drobiazgi, najczęściej słodycze. Za to pod Choinkę w Wigilię duże, bardziej "wypaśne" prezenty. 6 grudnia były też zawsze mikołajki w szkole, więc w nich też braliśmy udział i jakieś prezenciki były. I raczej taki zwyczaj zamierzam przekazać moim dzieciom. :)
Fortelock - najlepsza posadzka do garażu.

Inatka93
Nowy użytkownik

Post autor: Inatka93 » 14 lis 2017, o 15:26

Małe skromne prezenty, nic wymyślnego, bo przecież zbliża się Boże Narodzenie i tam się postaram ;) . W tym roku planuję kupić całej mojej rodzince jakąś smakową herbatę. Może sam pomysł mógłby wydawać się śmieszny, ale u mnie w domu wszyscy naprawdę uwielbiamy takie napoje i chętnie zasiadamy wspólnie do dzbanuszka herbaty. Wiem mniej więcej jakie smaki lubi mama i tata, z młodymi też sobie poradzę. Zastanawiam się tylko, czy ma to być "zwykła" czy eko herbatka. Mam na myśli coś takiego jak w tym sklepie https://www.herbisarium.pl/ . Co byście wybrali? W sumie to jest jakaś różnica w smaku?

quina13
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: quina13 » 22 lis 2017, o 20:51

najelpiej jakas zabawke :)

Awatar użytkownika
Emma
Nowy użytkownik

Post autor: Emma » 24 lis 2017, o 14:06

A nie myśleliście, by dzieciom na mikołaja kupić coś wyjątkowego, albo zabrać w interesujące miejsce? W tym roku w 4 miastach ma miejsce wydarzenie Disney On Ice, podczas którego odbędzie się mnóstwo interesujących pokazów. Dzieci z pewnością ucieszą się mogąc spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek (pochodzących choćby z Toy Story, czy filmu Auta). Bilety są jeszcze do kupienia na https://www.alebilet.pl/bilety/disney_o ... at_disneya i myślę, że warto jest się pospieszyć. Ja sama planuję z mężem i dzieckiem wybrać się do Katowic. Myślę, że dla dorosłych to też równie dobra zabawa. ;)

manikan
Nowy użytkownik

Post autor: manikan » 27 lis 2017, o 19:15

moje dzieci dostają zawsze mnóstwo cukierków Vobro Uwielbiają je i nie tylko one cała rodzina sie nimi zajada, aż się idzie zapomnieć takie pyszne :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany