Organizacja urodzin dla dziecka

Nasze sukcesy i porażki.
Litka
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Organizacja urodzin dla dziecka

Post autor: Litka » 7 kwie 2016, o 18:13

Ja w tym roku zdecydowałam się zamówić swojemu dziecku animatorki i dzieci były zachwycone tą zabawą

Malgosiaa
Nowy użytkownik

Post autor: Malgosiaa » 10 kwie 2016, o 16:48

ja niestety w mieszkaniu nie mam dużo miejsca, więc animatorka odpada, ale zamówiłam na http://www.dekoreo.pl/9-urodziny różne dekoracje urodzinowe dla dziecka, zaplanowałam kilka zabaw i myślę, że też imprezka się uda! :)

klara12
Nowy użytkownik

Post autor: klara12 » 31 maja 2016, o 08:49

A organizujecie je w domu czy gdzieś "na mieście" ?
Czy wyciszenie biura wpływa na efektywność pracy?

Sarniak
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Sarniak » 24 cze 2016, o 11:30

Animatorka to swietna sprawa. Po organizacji imprezy można trochę odechnąć podczas gdy dzieciaki mają zabawę.

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 9 wrz 2016, o 16:36

Ja na urodziny zakupiłam gry planszowe i wszystkie dzieci bawiły się dobrze na przyjęciu. Polecam zajrzeć na http://www.3kropki.pl/sklep/gry-bez-pradu/ bo ich ceny są o wiele niższe niż na allegro. Mają najnowsze i popularne gry takie jak Scrabble, Dobble, Eurobusiness i wiele innych także polecam.

maria44
Nowy użytkownik

Post autor: maria44 » 6 gru 2016, o 11:34

napewno powinna byc dobrze zorganizowane z 20 osobami

Awatar użytkownika
arewnik
Nowy użytkownik

Post autor: arewnik » 13 gru 2016, o 09:51

Animatorka to fajny pomysł zwłaszcza jesli nie ma sie samemu, ąz tylu pomysłów na zabawianie sporej grupki dzieci. Fajny jest też taki maly bufet dla dzieciaków z ciekawymi przekąskami, takie atrakcyjne, smiesznie udekorowane przekąski robią atrakcję ;) Kącik z zabawkami, fajnie zaaranżowany też pomaga.
Błędy rodziców nie przed­sta­wiają się po nazwisku.

mantra
Nowy użytkownik

Post autor: mantra » 14 gru 2016, o 10:32

To jest racja, że samemu można ale jak się nie ma czasu to też można skorzystać z gotowych rozwiązań. Np. urodziny w kręgielni albo w innym miejscu rozrywki.

Gravka
Nowy użytkownik

Post autor: Gravka » 2 lip 2017, o 19:37

No można samodzielnie zorganizowac ale wiesz, dzieciaki musza mieć jakieś zajęcie więc trzeba się nagimnastykować aby zapewnic im rozrywkę. Zerknij na ofertę firmy Hulakula https://www.hulakula.com.pl/pl/strefa-d ... dziny.html . Organizują urodziny dla dzieci. Zajmują sie wszystkim od wyboru miejsca po catering i rozrywkę.

jacek9
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: jacek9 » 9 lip 2017, o 13:00

Polecam urodziny w figloparku. Dzieci wybawią się a potem nie trzeba sprzątać :)
Ja i moje fotografie na ślub ze Śląska Rodzic w pracy.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany