Dziecko męczy zwierzęta

Nasze sukcesy i porażki.

Re: Dziecko męczy zwierzęta

Postprzez aleksandram » 8 sie 2017, o 11:03

moim zdaniem to nie jest normalne i kary tu mogą nie pomóc... ja wolałabym zawczasu iść do psychologa
aleksandram
Dyskutant

Postprzez Cecylia87Cecylia » 15 sie 2017, o 12:29

W takim razie trzeba jak najszybciej porozmawiać z dzieckiem , aby na 2 raz tak nie robiło , psycholog to moze za wczesnie jeszcze
Cecylia87Cecylia
Nowy użytkownik

Postprzez porka » 22 sie 2017, o 11:54

Jeśli rozmowy nie pomagają, udaj się z nim do psychologa. Nie może od małego uczyć się takich zachowań.
porka
Nowy użytkownik

Postprzez MacieX822 » 5 wrz 2017, o 19:23

też tak myśle. Nie możecie tak tego zostawić, bo dziecko będzie myślało że to co robi jest w porządku, a musi zrozumieć, że nie można tak się zachowywać. Może w takie sytuacji pomoże wam psychoterapia on-line https://bezproblemowo.com . Możecie skonsultować się w psychologiem, opisać problem, w tym przypadku dziecka i wygodnie, bo nawet bez wychodzenia nigdzie z małym poznać opinie i porady specjalisty
MacieX822
Nowy użytkownik

Postprzez mamus » 11 wrz 2017, o 06:31

Takie zachowanie na pewno nie jest normalne Dziecko musiało gdzieś się z takim zachowaniem zetknąć bo samo by tego nie wymyśliło.Moja rada to wizyta u lekarza i to czym prędzej bo jak pójdzie do przedszkola czy szkoły to dopiero zaczną się prawdziwe kłopoty.
mamus
Dyskutant

Postprzez Franczeska » 12 wrz 2017, o 03:54

Też mi się tak wydaje . Jeśli dziecko w domu nie widziało takich wzorców , a zakładam że nie widziało, to musiało gdzieś indziej coś takiego zobaczyć . być może ogląda nieodpowiednie bajki ? albo może ma nieodpowiednich kolegów? Na pewno coś z tym trzeba zrobić
Franczeska
Nowy użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie