Dziecko i tablet/smartfon. Jak i kiedy zacząć?

Co dzieci robią w Internecie? Dyskusje o tej tematyce.
joann44d
Nowy użytkownik

Re: Dziecko i tablet/smartfon. Jak i kiedy zacząć?

Post autor: joann44d » 21 wrz 2017, o 11:25

Według mnie od 7-8 lat można zaczać !

Mayka
Nowy użytkownik

Post autor: Mayka » 24 paź 2017, o 11:31

jak dla mnie jak najpóźniej, dopiero jak dziecko samo zacznie się trochę interesować tymi urządzeniami to można je stopniowo wprowadzać, a tak to nie

statysta
Nowy użytkownik

Post autor: statysta » 27 paź 2017, o 13:31

Najważniejsze to nie zaczynać od telefonu na abonament, niech się uczy młodzież zarządzania środkami pieniężnymi. Mamy wtedy także jakąś kontrolę nad tym co robi. A telefon na kartę to też ma swoje zalety. Doładowuje się wtedy, gdy środków brakuje, może to też być fajny motywator.

Milalu
Nowy użytkownik

Post autor: Milalu » 20 lis 2017, o 12:11

Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy i informacji :)

cebulasta
Dyskutant

Post autor: cebulasta » 23 lis 2017, o 11:35

Myślę, że jak dziecko zaczyna poruszać się samo, to wtedy telefon jest niezbędny.
Tylko pamiętajcie, żeby dobrze zabezpieczyć telefon, na pewno dobre etui będzie niezbędne,
do tego folia poliwęglanowa lub szkło hartowane, do ochrony ekranu :)

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 6 gru 2017, o 21:00

jak myślicie o tablecie to od razu też o antywirusie pomyślcie, coraz więcej jest ataków cybeprzestępców na urządzenia z androidem, u nas obowiązkowo na wszystkim g data, syn w kólko coś chce ściągać a te apki nawet w sklepie play nie sa wcale takie bezpieczne, zresztą nie tak dawno byla afera z popularnum programem do czyszczenia

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany