Filmiki naszych Dzieci

Co dzieci robią w Internecie? Dyskusje o tej tematyce.
wrotta1
Nowy użytkownik

Filmiki naszych Dzieci

Post autor: wrotta1 » 15 lis 2017, o 23:39

Kochani!
Jestem mama 20 msc Natanka <3 od dnia jego narodzin zmieniło się wszystko ! Często mi się zdarza że chodzę jak najęta i filmuje jak dzielnie sobie radzi w tym dużym dla niego świecie  Też tak macie??  Uwielbiam wracać do momentów jak był taką małą kruszynką, jak zaczynał smakować pierwsze potrawy i było krzywienie się i plucie  jak zaczął stawiać pierwsze kroki! Są to niesamowite momenty w życiu Rodziców i chciałabym mieć pamiątkę i mój zbiór robi się na prawdę pokaźny  Reasumując chciałabym miec tutaj takie miejsce byśmy mogli dzielić się swoimi zdobyczami, każda mama chce się czasem pochwalić swoim dzieciątkiem i jest to jak najbardziej normalny odruch! Znajdą się tu tacy rodzice? Macie jakieś śmieszne, ciekawe poczynania Waszych pociech? Zachęcam Was do wrzucania, komentowania i oglądania 
Jako pierwsza zapraszam Was do oglądnięcia naszych poczynań, stawiamy dopiero "pierwsze kroki" ale obiecujemy że z czasem się rozkręcimy <3
https://www.youtube.com/watch?v=AYpmNH8JIiY
Zapraszam!

okima
Nowy użytkownik

Re: Filmiki naszych Dzieci

Post autor: okima » 14 gru 2017, o 09:29

Takich filmików mam baaardzo dużo. Dają dużo radochy, gdy ogląda się je po latach ;)

tomasz231
Nowy użytkownik

Post autor: tomasz231 » 22 gru 2017, o 18:21

a jakie to filmiki są

Awatar użytkownika
Zygmunt
Nowy użytkownik

Post autor: Zygmunt » 24 gru 2017, o 16:16

Fajnie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się to przyda :D
nie potrafię niczego pojąć dogłębnie bez przelania myśli na papier

Awatar użytkownika
RobertPn
Nowy użytkownik

Post autor: RobertPn » 28 gru 2017, o 14:30

Bardzo przydatne są te porady :) Dzięki wielkie :)
Łzy kapały, spadały głośno w białą kałużę księżycowego światła, która je pochłaniała, jakby same były światłem.

Awatar użytkownika
MarDeb
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: MarDeb » 13 sty 2018, o 18:07

Na Youtubie? Publicznie? Radość to jest po latach jeśli nie narusza się prywatności. W necie nic nie ginie. Nawet po skasowaniu konta na Yt.
Wyłącz komputer. Zagraj z dzieckiem offline.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany