Kontrola dziecka w internecie?

Co dzieci robią w Internecie? Dyskusje o tej tematyce.
Awatar użytkownika
casbe
Nowy użytkownik

Re: Kontrola dziecka w internecie?

Post autor: casbe » 14 maja 2016, o 18:41

Zgadzam się. Mega mądry artykuł .
Pracowitemu wszystko się udaje.

kasdi
Nowy użytkownik

Post autor: kasdi » 3 cze 2016, o 17:06

Patrząc na to co dziś media promują to ja boje się mieć dziec. Z roku na rok coraz głupsze rzeczy im głowie
"Z gruntu małe ma znaczenie, co było, a nie jest"
penisvergroting

matka12
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: matka12 » 23 cze 2016, o 15:28

Jest wiele innych i ciekawszych programów.

swoj66
Nowy użytkownik

Post autor: swoj66 » 24 cze 2016, o 10:27

Kontrolujcie :)

Awatar użytkownika
arsar
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: arsar » 4 lip 2016, o 09:11

Teraz warto największa uwagę skupić na to co oglądają na YT. Zauważyłem , że młodzi teraz oglądają tych swoich youtuberów. Nie którzy są całkiem fajni, siostrzeniec mi pokazał Piotka "izaka" Skowyrskiego i naprawdę ma fajny wpływ na dzieci i pokazuje mi ciekawe rzeczy, ale są tez tacy, którzy niesamowicie gorszą, poprzez przeklinanie, wyzywanie innych itp. i te dzieci się tego uczą.
Kasia. Mam 7-miesięczną córkę, Marikę. Razem z mężem pracujemy w biurze rachunkowym, on jako Administrator IT, ja jako księgowa. Jastrzębie-Zdrój - tutaj znajduje się nasze biuro.

Teo
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Teo » 6 lip 2016, o 16:45

oczywiscie ze tak ! nie jakas straszna ze codziennie lecz raz na jakis czas koniecznie

salvatore33
Nowy użytkownik

Post autor: salvatore33 » 7 lip 2016, o 13:27

Jest wiele innych i ciekawszych programów.

ZbigniewB
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: ZbigniewB » 12 lip 2016, o 07:26

Niestety media promują otwartość sieci. Zauważylem, że niektóre dzieci tak bardzo są wsysane przez internet że nie potrafią sobie bez niego poradzić w każdej czynności ponadpodstawowej. A książka to dla nich zło wcielone, bo nie można szybko wyszukać danego hasła

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 5 wrz 2016, o 20:46

trzeba uważac na to co dziecko ogląda w internecie, ja mam na wszystkich sprzętem poinstalowoanego gdata i tam poustawianą kontrolę rodzicielską, dziecko mam jeszcza małe ale szybko obczaił o co chodzi i potrafi już niestety usuwać rzeczy w pulpitu :D, zresztą czasami nawet klikając w coś można naściagać podejrzanych rzeczy i to dosyć łatwo

Akita
Nowy użytkownik

Post autor: Akita » 4 paź 2016, o 20:01

na pewno trzeba być uważnym ale również rozsądnym. przede wszystkim nauczyć dziecko co wolno a czego nie. założyć kontrolę rodzicielską. ale również bez przesady., trzeba ufać swojemu dziecku i nie uważam żeby kontrolowanie jego prywatnych konwersacji było odpowiednie

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany