Antywirus - w komputerze dziecka

Co dzieci robią w Internecie? Dyskusje o tej tematyce.
lillou
Dyskutant

Re: Antywirus - w komputerze dziecka

Post autor: lillou » 23 lut 2017, o 22:28

z żadnego darmowego nie byłam zadowolona na tyle żeby komuś go polecić, albo były takie które mi wszystko blokowały, nie mogłam żadnego programu zainstalować na komputerze bo wszystko było potencjalnie niebiezpieczne, albo takie które wszystko przepuszczały, inwestycja w bezpieczeństwo popłaca, wczoraj czytałam że ataki przez ransomware wzrosły prawie 170 krotnie w 2016 roku w porównaniu z rokiem 2015, to przerażające

anita
Nowy użytkownik

Post autor: anita » 24 lut 2017, o 10:55

nam się jakoś te wbudowane w system nie sprawdzily, nigdy jest ta ochrona rodzicielska a wystarczy szukać kolorowanek dla dziecka żeby trafic na pewłno stron dla dorosłych, a nie chcę zeby oje dziecko to oglądało, mam na domowym komputerze antywirusa g data, tam ustawioną ochronę rodzicielską i już takie stronki mis ię nie pojawiają

Awatar użytkownika
Azure
Nowy użytkownik

Post autor: Azure » 24 lut 2017, o 12:48

A co ze smartfonami? Czy tam też instalujecie jakieś antywirusy? Teraz to dzieci nawet częściej na komórkach już siedzą niż na przeglądaniu internetu w komputerach, więc chyba trzeba też pomyśleć o ochronie w smartfonach?

anita
Nowy użytkownik

Post autor: anita » 5 mar 2017, o 18:38

gdatę mam i na kompie i na telefoniie. Wolę jeden taki problem bo jak sie przyzwyczaję do dobrego to już mi tak zostaje. Mają przydatne funkcje, szybko się skanuje i tez czuję się pewniej wiedzać że sprzęty są zabezpieczoen

krebinal
Nowy użytkownik

Post autor: krebinal » 17 mar 2017, o 22:26

Ja korzystam z Pandy, według mnie dużo lepszy

polek
Nowy użytkownik

Post autor: polek » 8 sie 2017, o 16:19

Pamiętaj też o kopii bezpieczeństwa. Należy ją robić regularnie, bo dziecko może szybko usunąć ważne dane z komputera.

rattos
Nowy użytkownik

Post autor: rattos » 10 sie 2017, o 07:20

Na pewno nie opieraj się na avaście, co jak co - ale to darmowe oprogramowanie. Wcale nie musi być tak skuteczne jak reklamują

Awatar użytkownika
hoffmann84
Nowy użytkownik

Post autor: hoffmann84 » 22 sie 2017, o 18:03

Popieram poprzednik w 100%... Nic dodać, nic ująć...
Może w prawdziwym życiu miłość nie zjawia się jak zwycięski rycerz wśród fanfar i przepychu, lecz raczej przychodzi jak stary, dobry przyjaciel, cicho i skromnie?

marta
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: marta » 24 sie 2017, o 13:41

Polecam zapoznać się z aplikacją z funkcją kontroli rodzicielskiej firmy eset.

sewerynK
Nowy użytkownik

Post autor: sewerynK » 14 wrz 2017, o 21:54

Ja odnośnie komputera dziecka bronię się poprzez K9. Poczytajcie sobie o tym, super aplikacja :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany