Antykoncepcja

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
terpi
Dyskutant

Re: Antykoncepcja

Post autor: terpi » 5 sie 2017, o 08:10

Stosuję antykoncepcję już kilka lat, teraz mam tabletki vines z minimalną dawką hormonów i one są dla mnie idealne

Awatar użytkownika
Wiktoria56
Dyskutant

Post autor: Wiktoria56 » 18 sie 2017, o 10:31

Witaj ja jak byłam u swojego ginekologa z chorzowa bo tylko tam chodzę bo jest najlepszy to przepisał mi również Vibin Mini i jestem bardzo zadowolona i bardzo dobrze się czuje a to namiar tam gdzie ja chodzę http://www.przychodniaprzyazotach.pl/ginekolog.html , polecam

nancy12
Dyskutant

Post autor: nancy12 » 19 sie 2017, o 22:32

wiadomo - każda z nas jest inna i każdej będzie odpowiadała inna forma antykoncepcji - wazne aby zgrała się z naszym organizmem żeby nie było żadnych skutków ubocznych. Ja ze względu na czeste wyjazdy musiałam zdecydowac sie na metode długoterminową dlatego od 2 lat mam wkładkę levosert i dla mnie to jest najlepsze, najwygodniejsze rozwizanie ze wszystkich środków anty jakie miałam

MTJa
Dyskutant

Post autor: MTJa » 31 sie 2017, o 07:38

ja biore tabletki belara juz od dawna i jestem z nich zadowolona.. spokojna glowa, nie bolesny okres i poprawa cery, same plusy

Lili
Dyskutant

Post autor: Lili » 31 sie 2017, o 22:56

A czy któraś z was brała może vixpo? Szukam opinii.

marylka
Dyskutant

Post autor: marylka » 12 wrz 2017, o 20:23

Na wkładkę raczej się nie zdecyduje. Spory koszt, a nie wiadomo jak się sprawdzi. Wolę pigułki, zwłaszcza, że mam sprawdzone od lat, kiedyś brałam cilest, teraz elin, ale to ten sam skład.

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 17 wrz 2017, o 13:01

Też je kiedyś brałam ale potem jakoś zniknęły z aptek i ginekolog przepisała mi inne, a teraz mam vines bo mają najniższą dawkę hormonów, są lepiej tolerowane i bardziej odpowiednie dla kobiet które miewają bolesne piersi i bóle głowy

nancy12
Dyskutant

Post autor: nancy12 » 17 wrz 2017, o 14:42

@marylka też miałam obawy co do wkładki levosert na poczatku... właściwie jak ze wszystkim, gdy czlowiek decyduje sie na jakąkolwiek zmianę, ale podpytałam ginekologa, poszperałam w sieci i ostatecznie sie zdecydowałam. wkładka uwalnia tylko jeden hormon i w dodatku działa domacicznie, wiec ingerencja w organizm jest praktycznie zerowa. no u mnie sie sprawdza bez zarzutów

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 2 lis 2017, o 12:59

Ja za to stosuję prezerwatywę oraz czasem pierścień domaciczny. I jak na razie się sprawdza. Na pewno nie chciałam żadnej kuracji hormonalnej. Trochę się o niej naczytałam i dobrych rzeczy, i tych złych, i jakoś mnie ona przeraża. Choć myślę, że przy moich problemach z PMS terapia hormonalna byłaby dobrym rozwiązaniem. A tak to kupuję tabletki z http://www.castagnus.pl/ . Lek posiada w sobie wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego, który łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, zaczęłam się też zdrowiej odżywiać i chodzić na zajęcia fitness. Przez co w sumie czuję się lepiej na co dzień, ale też przed okresem.

MTJa
Dyskutant

Post autor: MTJa » 4 lis 2017, o 09:21

nancy12 zgadzam sie :D kazda nowosc to obawa jak to bedzie... ja tez zalozylam ta wkladke levosert bo miala najlepsze opinie i dwie znajome tez ja maja.. jestem bardzo zadowolona z niej.. Mam 3 lata spokoju, nie mam skutkow ubocznych, libido mi wrocilo do normy i mam skape okresy co jest duzym plusem :D No i oczywiscie brak uciazliwego PMS :D

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany