ujędrnianie, rozstepy i dużo skóry

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
bezka
Nowy użytkownik

ujędrnianie, rozstepy i dużo skóry

Post autor: bezka » 8 lut 2017, o 14:15

Hej,
pewnie znajdą się jeszcze jakieś mamy, które też mają takie problemy - skóra niejędrna (wcale), rozstępy, okropny brzuch...
Co stosujecie?
Myślicie, że seria "mamma mia" dla mam wystarczy?

Pitka90
Nowy użytkownik

Re: ujędrnianie, rozstepy i dużo skóry

Post autor: Pitka90 » 25 lut 2017, o 15:53

na każdego co innego działa więc spróbuj może akurat dla ciebie te kosmetyki będą dobre

kaka12
Nowy użytkownik

Post autor: kaka12 » 23 mar 2017, o 11:34

Ja jestem w ciąży i już staram się zapobiegać takiej sytuacji, stosuję kremy przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i niekiedy pilingi ujędrniające, Ale gdzieś wyczytałam że dużo zależy po prostu od naszych genów.

AsiaKalinowska
Nowy użytkownik

Post autor: AsiaKalinowska » 30 mar 2017, o 12:05

tak jak pisała poprzedniczka najlepsze jest zapobieganie :D jednak jeśli już te rozstępy się pojawią to dluga droga przed nami zeby się ich pozbyć... warto też w ogóle zgłębić temat i dowiedzieć się czym są rozstępy

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 23 maja 2017, o 20:50

Mnie pomogla bardzo bielizna od orirose http://orirose.pl/dzięki której doczekałam się szybkich efektów. Dodatkowo mam jeszcze od nich pas poporodowy bo marzy mi się powrócenie do dawnej sylwetki sprzed ciąży - czuję że idę w dobrym kierunku. Nawet mam już lepsze samopoczucie, bo czuję że zaczynam na nowo żyć w moim ciele :)

mama-na-5
Dyskutant

Post autor: mama-na-5 » 29 maja 2017, o 19:40

ja miałam z serii mamas i krem i olejek. byłam zadowolona bardzo dobre kosmetyki

Awatar użytkownika
taskowa
Nowy użytkownik

Post autor: taskowa » 30 maja 2017, o 13:58

Kremy ujędrniające i ćwiczenia o niskiej intensywności są dobre na początek. Skóra z biegiem czasu zacznie się przyzwyczajać, na tyle, że zacznie być bardziej elastyczna i jędrna dzięki samej aktywności fizycznej. Dopiero po pewnym czasie, jak zauważymy, że jednak skóra nadal wisi, pozostał cellulit albo rozstępy się nie zmniejszyły, podjęłabym decyzję o czymś poważniejszym, jak np. zabiegi medycyny estetycznej. Jednak własna praca w celu poprawy sylwetki daje większą satysfakcję :)
A na rozstępy polecam na początku kwas hialuronowy, który je spłyca i przyspiesza blednięcie, przez co przestaną być takie widoczne.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 22 sie 2017, o 20:20

Na takie "dolegliwości" może pomóc drenaż limfatyczny tylko trzeba chodzic regularnie. Po ciąży faktycznie czasem ciężko dojść do dawnej figury, szczególnie jeśli dużo przytyjemy. Wszystko jednak w naszych rekach - przy wytrwałości można osiągnąć super efekty.

Poradka
Dyskutant

Post autor: Poradka » 20 paź 2017, o 19:32

Skora naciagnie sie gdy wypracujesz miesnie, brzuch podobnie a na rozstepy polecam laser.. ja probowalam wielu kremow i masci i masazow i nic to nie dalo..A zabieg laserowy w Mirackim w Warszawie dal super efekty. Poczytaj sobie http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwani ... -picosure/

Summer
Nowy użytkownik

Post autor: Summer » 8 lis 2017, o 18:13

Ja się zastanawiam nad tabletkami... kosmetyki nie działają a po ciąży mój brzuch wygląda fatalnie :( Przeczytałam ten artykuł i chyba jestem zdecydowana. Brałyście kiedyś te tabletki?

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany