Blizna po cesarskim cięciu

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
opra
Dyskutant

Blizna po cesarskim cięciu

Post autor: opra » 30 lip 2017, o 13:23

Mam pytanie związane z leczeniem blizny po cesarskim cięciu. Moja co prawda już się zagoiła ale niestety nie należy do bardzo estetycznych ( ma ok. 10 cm długości). Chciałabym się jej pozbyć nieinwazyjnym metodami, ale nie bardzo wiem jakie są obecnie najskuteczniejsze. Czytałam już nieco na tej stronie http://wszystkoobliznach.pl/ ale czy Wy mi możecie poradzić, jak pozbyć się tego problemu? Co Wy zastosowałyście?

marylka
Dyskutant

Re: Blizna po cesarskim cięciu

Post autor: marylka » 23 sie 2017, o 18:07

U mnie się sprawdziły plastry silikonowe. Naklejałam w sumie od początku jak tylko rana się zagoiła, teraz jest już cieniutka i blada i zupełnie nie rzuca się w oczy.

marta
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: marta » 24 sie 2017, o 16:22

Deryl
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Deryl » 25 sie 2017, o 09:10

U mojej siostry najlepiej sprawdziły się środki rozjaśniające blizny z apteki. Warto zapytać farmaceutów co polecają.

WhiteAngel
Nowy użytkownik

Post autor: WhiteAngel » 26 sie 2017, o 23:22

U mnie sprawdziły sie plastry silikonowe , bodaj sutricon ale zapytaj jeszcze w aptece dla pewności. Polecił mi mój ginekolog po cc.

Lili
Dyskutant

Post autor: Lili » 27 sie 2017, o 17:25

Słyszałam o takich plastrach, ale nie do końca rozumiem jak one działają. Możesz coś więcej napisać? Warto takie kupować? Po jakim czasie widać efekt?

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 10 lis 2017, o 10:29

Te plastry silikonowe pomagają w gojeniu się rany, trochę jak druga skóra się zachowują, przepuszczają powietrze, ale też chronią przed bakteriami, przez to że są naklejone przez wiele godzin to spłaszczają bliznę, rozjaśniają ją. Spróbuj, jednego plastra możesz używać kilka dni nawet.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany