Poród - lista niezbędnych rzeczy

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
Alesandra
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Poród - lista niezbędnych rzeczy

Post autor: Alesandra » 18 kwie 2016, o 23:16

Ja tez miałam podobny poradnik ale jak się okazało większość rzeczy była na wyrost

Oktawia
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Oktawia » 21 kwie 2016, o 23:51

Ja robiłam listę na podstawie poradnika ale taktycznie częśc rzeczy mi się nie przydała

Nadana
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Nadana » 23 kwie 2016, o 14:53

Najlepiej przejrzeć sobie jakiś poradnik, jest ich mnóstwo w internecie

matka33
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: matka33 » 15 maja 2016, o 09:25

dziekiz a strone

Zapka
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Zapka » 13 lip 2016, o 17:56

Ja sugeruję się poradami przyjaciółek

AlaMi
Nowy użytkownik

Post autor: AlaMi » 14 lip 2016, o 16:27

Dokładnie, najlepiej zadzwonić do szpitala i zapytać. Jednak najważniejsze rzeczy to: koszula nocna, woda mineralna i kapcie (i na tym skończyła się moja lista gdy miałam skurcze i czas był jechać do szpitala - resztę dowiózł mąż ;) ) ale przydatne jest 1-2 ubranka dla maluszka, kocyk, kilka pieluszek, chusteczki nawilżane no i u mnie jak urodził się synek konieczne było okrycie kąpielowe, ale wiedziałam o tym od lekarza. Po porodzie dziecko położono na moim brzuchu i przykryto okryciem kąpielowym. Nie warto brać zbyt wiele rzeczy. Na prawdę w razie potrzeby ktoś z rodziny podrzuci gdy coś będzie potrzebne. :)

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 31 paź 2017, o 10:04

Przed wyjazdem do szpitala muszę sobie jeszcze kupić koszulę nocną. Dla dziecka mam wszystko, ale oczywiście w tym całych chaosie jaki panuję zapomniałam o sobie. Dobrze, że tu przypomnieliście o piżamie do szpitala, bo ja pewnie bym o tym zapomniała. A niestety moje piżamy nie nadają się na to aby w nich się publicznie pokazać, bo nie powiem lata swoje mają. Ale własnie przeglądam https://www.esotiq.com/c/koszule-nocne i pewnie coś zamówię. termin mam na początek stycznia. Ale dziecko już układa się do porodu, tak więc myślę, że urodzę wcześniej niż w styczniu

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany