Nadżerka

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.

Nadżerka

Postprzez MTJa » 17 sie 2017, o 13:07

Mam nadżerkę po porodzie , stwierdzono mi ją już jakiś czas temu chyba jak pamiętam 2 stopień... I zastanawiam się czy jest konieczność jej leczenia tyle ile ludzi tyle opinii. Powiedzcie mi czy ona na nowo może powstać ?? Czy można ją usunąć jak czytałam na jednym forum jakimiś tabletkami dopochwowymi ?? Czy może powstać rak ??
MTJa
Dyskutant

Re: Nadżerka

Postprzez Poradka » 17 sie 2017, o 13:09

Najlepiej wybierz się do ginekologa on już wybierze odpowiednią metodę leczenia. Ja początkowo byłam leczona farmakologicznie jednak nie przyniosło to skutków. W końcu przeszłam zabieg kriogulacji (zamrażania ciekłym azotem) w przychodni ginekologicznej w Białymstoku w Poliklinice Arciszewscy . Sam zabieg był bezbolesny i trwał nawet nie 5 minut. Po miesiącu miałam wizytę kontrolną i okazało się, że nadżerka zniknęła.
Poradka
Dyskutant

Re: Nadżerka

Postprzez Feletka » 17 sie 2017, o 14:55

Zdecydowanie powinnaś się wybrac do lekarza w celu leczenia. Nie wiem na co czekasz tym bardziej, ze sporo się słyszy, ze nieleczona może prowadzic do rozwoju nowotworu.
Feletka
Nowy użytkownik

Powrót do Ciąża i poród