Nadżerka

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
MTJa
Dyskutant

Nadżerka

Post autor: MTJa » 17 sie 2017, o 13:07

Mam nadżerkę po porodzie , stwierdzono mi ją już jakiś czas temu chyba jak pamiętam 2 stopień... I zastanawiam się czy jest konieczność jej leczenia tyle ile ludzi tyle opinii. Powiedzcie mi czy ona na nowo może powstać ?? Czy można ją usunąć jak czytałam na jednym forum jakimiś tabletkami dopochwowymi ?? Czy może powstać rak ??

Poradka
Dyskutant

Re: Nadżerka

Post autor: Poradka » 17 sie 2017, o 13:09

Najlepiej wybierz się do ginekologa on już wybierze odpowiednią metodę leczenia. Ja początkowo byłam leczona farmakologicznie jednak nie przyniosło to skutków. W końcu przeszłam zabieg kriogulacji (zamrażania ciekłym azotem) w przychodni ginekologicznej w Białymstoku w Poliklinice Arciszewscy . Sam zabieg był bezbolesny i trwał nawet nie 5 minut. Po miesiącu miałam wizytę kontrolną i okazało się, że nadżerka zniknęła.

Feletka
Nowy użytkownik

Re: Nadżerka

Post autor: Feletka » 17 sie 2017, o 14:55

Zdecydowanie powinnaś się wybrac do lekarza w celu leczenia. Nie wiem na co czekasz tym bardziej, ze sporo się słyszy, ze nieleczona może prowadzic do rozwoju nowotworu.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany