pokoik dla niemowlaka

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
sandrunka
Nowy użytkownik

pokoik dla niemowlaka

Post autor: sandrunka » 21 wrz 2017, o 22:22

Witajcie, dwa dni temu dowiedziałam się, że na świat przyjdzie moja pierwsza ukochana Córeczka. Zależy mi na tym aby jak najszybciej zająć się aranżacją jej królestwa. Chciałabym aby wszystko było zamknięte na ostatni guzik. Niestety pomieszczenie to, nie jest zbyt duże więc muszę wszystko idealnie rozplanować aby wykorzystać każde miejsce jak najlepiej. Drugim z ważniejszych dylematów to wybór łóżeczka, wiele moich koleżanek zdecydowało się na łóżeczko turystyczne, jednak ja nie jestem do niego do końca przekonana. Co Wy sądzicie? Czy w użytku codziennym dziecko powinno mieć wygodne łóżeczko drewniane z materacem czy gotowe? Przejrzałam wiele ciekawych aranżacji pokoi min http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-po ... a,pr7.html jednak nadal nie wiem na co się zdecydować. Gdzie Wy robiliście zakupy mebelków oraz innych rzeczy do pokoiku swoich pociech? Pozdrawiam Was serdecznie.

Młodamamusia
Dyskutant

Re: pokoik dla niemowlaka

Post autor: Młodamamusia » 27 wrz 2017, o 20:10

WIesz co ja właśnie z materacykiem miałam największy problem bo chciałam coś dobrego dla kręgosłupa małej, kupiliśmy Sensitive ms11 i jest super, dobrze się go też utrzymuje w czystości, bo ma ściągany pokrowiec. No i jest hipoalergiczny, ma taki protektor przeciwko roztoczą

mamakaroliny
Dyskutant

Re: pokoik dla niemowlaka

Post autor: mamakaroliny » 29 lis 2017, o 12:34

Łóżeczko takie drewniane powinno miec mega wygodny materacyk. Moja córcia ma juz 15 miesiecy i planuje jej zakupić kojec, tak aby mogła się tam pobawić, ale przy okazji być także bezpieczna. Zastanawiam się nad tymi https://www.pinkibaby.pl/kojec-dla-dziecka Przy starszym synku tez miala kojec i moim zdaniem kojec to takie must have :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany