Strona 1 z 1

Dobry ginekolog

: 23 paź 2017, o 12:30
autor: Wiktoria56
Witam jestem z Chorzowa , i chciałabym polecić bardzo dobra przychodnię przy Azotach , a dokładniej bardzo dobra panią ginekolog http://www.przychodniaprzyazotach.pl/ginekolog.html . Dzieki nowoczesnemu sprzętu mogą wykonać każde badanie. Polecam

Re: Dobry ginekolog

: 29 paź 2017, o 20:33
autor: dusia
Jeżeli poszukujecie ginekologa a nie wiecie gdzie w waszej okolicy znajdziecie go , to skorzystajcie z pomocy https://www.tourmedica.pl/kliniki/wizyt ... aniem-usg/. Znajdziecie tam wykaz klinik z całego kraju w których skorzystacie z pomocy ginekologa wraz z oceną pacjentów.

Re: Dobry ginekolog

: 9 lis 2017, o 16:30
autor: terpi
Przydatna jest taka strona na pewno ale ja mam już ginekologa sprawdzonego, do przychodni chodzę głownie po recepty na tabletki antykoncepcyjne vines a jeśli potrzebuję jakiś badań idę prywatnie żeby nie czekać nie wiadomo ile.

Re: Dobry ginekolog

: 14 lis 2017, o 22:20
autor: Marzena1981
Jeżeli chodzi o Gdańsk, to ja mogę polecić gabinet Intermed, gdzie ostatnio moja mama miała zabieg Mona Lisa Touch o którym możecie więcej przeczytać na stronie gabinetu - http://doktorginekolog.pl/service/monalisa-touch/ Mama została świetnie poprowadzona i jest bardzo zadowolona z osiągniętych rezultatów.

Re: Dobry ginekolog

: 6 gru 2017, o 12:06
autor: Wiktoria56
Polecam z Płocka co prawda prywatnie , ale wykonuje wszystkie zabiegi jakie potrzebujesz , mi ostatnio usuwał nadzerkę bez pomocy skalpela a to link http://www.bialecki-ginekolog.pl/o-firmie

Re: Dobry ginekolog

: 20 gru 2017, o 22:53
autor: jessie
Jeśli chodzi o Białystok to najlepsi ginekolodzy przyjmują w http://www.arciszewski.pl/ . Wiem to z tego względu, że już paru zwiedziłam z różnych przychodni i niestety nie spełnili moich oczekiwań. Dr Arciszewski jest natomiast bardzo profesjonalny i niezwykle przyjemny dla pacjentek :)