Dojść do formy po porodzie

Wszystko co jest związane z ciążą i porodem.
oliwka99
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Dojść do formy po porodzie

Post autor: oliwka99 » 25 wrz 2016, o 20:40

2 lata.. :)

bibi
Nowy użytkownik

Post autor: bibi » 27 wrz 2016, o 13:32

ciezko sie dochodzi do formy?

forest
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: forest » 29 wrz 2016, o 17:52

ja jeszcze nie doszłam

alinkas
Nowy użytkownik

Post autor: alinkas » 22 lut 2017, o 11:25

Ja zaczęłam jeździć na rowerze, a w tym czasie mąż pilnował małego. Tak przez rok udało mi się zrzucić 8 kg, może nie chudnę w zawrotnym tempie, ale liczy się sam fakt. Teraz mój Antoś jest na tyle duży, że mógłby chyba jeździć ze mną. Potrzebna mi będzie [url=https://wozimysie.pl/kategoria/przyczepki-rowerowe]przyczepka rowerowa dla dzieci]. Czy możecie coś doradzić?

Poradka
Dyskutant

Post autor: Poradka » 25 kwie 2017, o 23:31

cwiczylam i bralam takie suplementy z blonnikiem http://vitispharma.pl/katalog/produkt/p ... s/dicoplus i pomogly mi mimo ze mam problemy z cholesterolem i tarczycą

yubi
Nowy użytkownik

Post autor: yubi » 5 lip 2017, o 16:12

Mój ginekolog do znudzenia powtarzał, że najlepiej i najbardziej naturalnie dochodzi się do formy, jak się karmi. Wytwarzanie pokarmu pochłania dużo kalorii w dodatku wyzwala hormony szczęścia. Jeśli się tylko utrzyma dietę taką jak podczas ciąży i utrzyma suplementację kwasem foliowym, ja np. kontynuowałam zażywanie mama dha premium, które miałam przez całą ciążę. Bo wiadomo, że maluszek w brzuchu potrzebuje np. witaminy d to i po urodzeniu jeszcze potrzebuje :) Do tego powolny powrót do aktywności fizycznej sprzed ciąży. Po cesarce słyszałam, że ok. 12 tygodni (tak chyba nasza popularna healthy mom ostatnio na Facebooku pisała ;) ;) )

Marzena1981
Dyskutant

Post autor: Marzena1981 » 24 wrz 2017, o 15:58

Niestety czasami jest tak, że po porodzie malej nam odczuwanie satysfakcji seksualnej i tak miała moja przyjaciółka. Pomógł jej zabieg MonaLisa Touch, który został przeprowadzony w Gdańsku a o samym zabiegu możecie przeczytać na stronie http://doktorginekolog.pl/service/monalisa-touch/

dominika035
Nowy użytkownik

Post autor: dominika035 » 20 paź 2017, o 13:45

Witam Drogie Mamy, jestem osiem miesięcy po porodzie,a od miesiąca nie karmię.Bardzo mi trudno dojść po porodzie do formy , przytyłam w ciąży 12 kg i 6 kg wciąż nie mogę "zgubić".Niestety jak na złość mam duży apetyt i trudno mi się powstrzymać żeby nie podjadać.Cokolwiek na siebie założę jestem nie zadowolona.Ostatnio była u mnie kuzynka, która jest ogólnie dość puszystą dziewczyną i doradziła mi abym zamówiła sobie body wyszczuplające.Szukałam w internecie i znalazłam stronę gdzie mają spory wybór body https://magmac.pl/19-body Może akurat będę w nim ładnie wyglądać chodzi mi o to, aby mnie trochę wyszczupliło optycznie.Uważam,że warto spróbować.Nie wiem tylko jak długo się czeka na zamówiony towar? Czy któraś z Was zamawiała może coś z tej strony?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wiadomości jakie do mnie wyślecie.Chętnie z Wami porozmawiam na ten temat :) Może wspólnie z Wami będzie mi lżej na sercu.

Awatar użytkownika
mama_antosia
Nowy użytkownik

Post autor: mama_antosia » 25 paź 2017, o 10:59

Zrzucanie kilogramów po ciąży to moja ulubiona zabawa! Szczególnie, gdy cała nadwaga mieści się na brzuchu! Próbowałam wielu ćwiczeń i diet, ale szybko z nich rezygnowałam na rzecz innych. Mogę Wam polecić ćwiczenia na brzuch po porodzie z których korzystałam.Po tych ćwiczeniach straciłam ponad 10 cm w brzuchu! <3

Inatka93
Nowy użytkownik

Post autor: Inatka93 » 13 lis 2017, o 12:01

W moim przypadku niestety się nie udało, więc nie musiałam szczególnie dbać o formę, jeśli chodzi o ciało. Jednak mam problem o wnętrze mojego organizmu. Choć przerwanie ciąży nastąpiło 5 miesięcy temu, nadal mam problemy z hormonami. Plamienia, nerwowość i inne takie. Czy możecie mi doradzić, co powinnam zażywać, może zmienić dietę, która nie jest najzdrowsza,by wrócić wewnętrznie do formy? Znajoma poleca mi http://www.inofem.pl/, mówiąc że może mi pomóc w uregulowaniu gospodarki hormonalnej. Czy myślicie, że powinnam spróbować? Dodam, że na usg nie ma żadnych narostów czy torbieli. Pomocy.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany