Chrzciny w co się ubrać

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.
olivierro26
Nowy użytkownik

Chrzciny w co się ubrać

Post autor: olivierro26 » 12 paź 2017, o 11:37

Witam, jestem tatą półrocznej Zuzi.Niebawem czekają nas chrzciny córci.Żona i córka kreacje mają już kupione.Nie mamy zbyt dużo załatwiania, ponieważ uroczystość rodzinna po samym chrzcie odbędzie w restauracji.Bardzo byśmy chcieli aby wszystko wyszło jak najlepiej i na wysokim poziomie.Pozostał jeszcze mój ubiór i tu się pojawia problem.
Nie lubię nosić typowych garniturów za to mam fają brązową marynarkę i chciałbym sobie dokupić do niej extra spodnie.Myślałem o spodniach w kolorze beżowym lub kakao.Długo szukałem w internecie i natknąłem się na interesującą stronę https://www.lancerto.com/spodnie-chino-pedro-be.html Co sądzicie czy na chrzciny można założyć spodnie i marynarkę fajnie dobrane ze sobą czy tylko garnitur pasuje na taką okoliczność?Bardzo proszę Was o porady i Wasze zdanie na ten temat.Żona upiera się żebym założył garnitur ja zdecydowanie nie będę się w nim dobrze czuł ale ona jakoś nie może tego zrozumieć.Dlatego chciałbym jeszcze poradzić się Was.Pozdrawiam.

chemiczka9
Nowy użytkownik

Re: Chrzciny w co się ubrać

Post autor: chemiczka9 » 8 lis 2017, o 17:55

Myślę, że spokojnie możesz założyć dobrze dobrane spodnie i marynarkę. :) Tak naprawdę (stety lub niestety) odchodzi się teraz od takich bardzo sztywnych uroczystości, nawet na weselach zdarzają się mężczyźni nie w garniturach. Więc myślę, że spokojnie taki zestaw będzie pasować. :) Tylko nie jestem przekonana, czy do brązowej marynarki będą dobrze pasować spodnie w kolorze kakao - może jednak beżowe to lepszy pomysł. :)

0lka
Nowy użytkownik

Re: Chrzciny w co się ubrać

Post autor: 0lka » 14 lis 2017, o 14:30

Myślę, że najlepiej na chrzciny ubrać się wygodnie. To powinien być priorytet :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany