Modne spodnie dla szczupłej Mamy

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.
karolina0110
Nowy użytkownik

Modne spodnie dla szczupłej Mamy

Post autor: karolina0110 » 11 gru 2017, o 22:01

Witajcie jestem mamą dwuletniej Oli i sześciomiesięcznego Tymka. Jestem bardzo szczęśliwą mamą jednak zajętą cały dzień, gdyż praca przy moich pociechach trwa od wczesnego ranka, aż po sam wieczór.Myślę, że z tego tytułu tak zeszczuplałam i niestety wiąże się to z tym ,że nie mam się w co ubrać:)
Z jednej strony bardzo się z tego cieszę, bo wyglądam teraz dość korzystnie ale braki w mojej garderobie są teraz ogromne.
Wszystkie spodnie dosłownie mi spadają, a żeby tego wszystkiego było mało to kompletnie nie mam czasu, aby wybrać się na zakupy.
Jedyną drogą, abym mogła sobie coś kupić jest dla mnie internet.Na ten moment najbardziej potrzebuję spodni znalazłam w internecie sklep gdzie mają spory wybór fasonów spodni, które mi się podobają https://magmac.pl/25-spodnie
Bardzo lubię chodzić w spodniach i praktycznie bardzo rzadko zakładam spódniczki.Czy któraś z Was drogie Mamy zaopatrywała się w tym sklepie?
Jestem ciekawa jakie macie opinie na temat ubrań z tej strony? i jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was drogie Mamy też ma problemy z chudnięciem tak jak ja ?Chętnie porozmawiam z Wami na te tematy.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany