eleganckie ubranka dla młodego kawalera.

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.
julitka11
Dyskutant

eleganckie ubranka dla młodego kawalera.

Post autor: julitka11 » 27 gru 2017, o 11:06

orientujecie się gdzie kupię eleganckie ubranka dla synka noszącego rozmiar 80/86 ? Szukam body, sweterków, koszul i spodenek. Generalnie czegoś, w czym młody kawaler będzie prezentował się elegancko :)

besia1
Nowy użytkownik

Re: eleganckie ubranka dla młodego kawalera.

Post autor: besia1 » 27 gru 2017, o 21:31

Ja też planowałam zakup czegoś dla syna ale niespodziewanie kilka dni temu dostaliśmy wielką pakę ubrań po dziecku znajomej i znalazłam tam takie eleganckie ubranka więc chociaż jeden wydatek mniej , po świętach jesteśmy spłukani :) ale sklepów jest sporo na pewno coś znajdziesz.

mariollka
Nowy użytkownik

Post autor: mariollka » 28 gru 2017, o 19:03

no to tylko pozazdrościć :) Ja w tym tygodniu wybieram się do CH i mam zamiar wstąpić do 5.10.15. Widziałam filmik z sesji zdjęciowej ich nowej kolekcji XMAS i jak na mój gust prezentuje się super https://www.youtube.com/watch?v=YnQgGMu0xkI. Sprawdzałam ceny w necie i też są rozsądne. Ubranka będą idealne na różne wielkie wyjścia a tylko w styczniu czeka nas 1 chrzest i jeden obiad weselny :)

altikaa
Nowy użytkownik

Post autor: altikaa » 29 gru 2017, o 17:56

dziewczyny ta kolekcja jest na prawde fajna. Ja mam w domu małą damę i kupiłam jej piękną czerwoną sukieneczkę z koronką https://www.51015kids.eu/sukienka-dziewczeca-3k3315. Młoda na początku chciała w niej nawet spać haha. Jakość ok no i przyda się jeszcze na kilka innych uroczystych okazji.

julitka11
Dyskutant

Post autor: julitka11 » 29 gru 2017, o 18:01

Dzięki Kochane za pomoc. Obejrzałam filmik, przewertowałam ich sklep w sieci i też wybieram się jutro do sklepu bo mają swój punkt w pobliskiej galerii handlowej. Też liczę na to, że rozmiary jeszcze będa dostępnę a ja na żywo sprawdze jeszcze jakość bo jestem z tych co muszą najpierw dotknąć zanim kupią heh. Ale jestem dobrej myśli także dzięki :) No i fajnie bo teraz po świętach cena jest naprawdę baaaardzo atrakcyjna :)

adam343
Nowy użytkownik

Post autor: adam343 » 30 gru 2017, o 11:58

a co z tymi ubraniami jest

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany