Ekologiczne rzeczy dla dzieci

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.
NocnaMama
Dyskutant

Re: Ekologiczne rzeczy dla dzieci

Post autor: NocnaMama » 2 paź 2017, o 22:57

Wiadomo zdrowie dziecka jest najwazniejsze. Jeśli chodzi o fajny sklep dla dziecka polecam sklep z lalkami firmy Berenguer hhttp://lalki-berenguer.pl/pl/ Wyglądają bardzo realistycznie a ich włosy są jak naturane. Łatwo rozróżnić płeć lalki, co zachwyciło moją córkę :) Mnie osobiście podoba się lalka Carla, bo wygląda uroczo

mama-na-5
Dyskutant

Post autor: mama-na-5 » 22 paź 2017, o 13:43

Jeśli chodzi o mnie to zwracam uwagę na to co kupuję i jakiej jest to jakości. Np. ubranka lubię z psoty.com, szyją w polsce i mają nawet certyfikat więc na pewno jest to ogromna zaleta

Mayka
Nowy użytkownik

Post autor: Mayka » 24 paź 2017, o 11:30

ekologiczne rzeczy są super i dla dorosłych i dla dzieci, zarówno ubrania, jak i zabawki i kosmetyki, wszystko! :)

Ewelcia
Nowy użytkownik

Post autor: Ewelcia » 25 paź 2017, o 15:13

Dobrze, że powstaje coraz więcej sklepów oferujących takie ekologiczne rzeczy dla naszych dzieci :)
Sprawdź nasz sklep Allprints koszulki z nadrukiem. Atrakcyjne ceny, szeroki wybór. Zapraszamy.

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 30 paź 2017, o 15:54

W sumie to ja nie wiem czy kupuje ekologiczne zabawki. Na pewno kupuję z https://www.trendysmyk.pl/5-zabawki-drewniane zabawki drewniane. Są one dużo lepsze od tych plastikowych. Po pierwsze nie są one tak trujące, no bo wiecie plastik ma w sobie bardzo dużo szkodliwych substancji. Po za tym na powierzchni plastiku osiada bardzo dużo zanieczyszczeń. No i oczywiście plastik jest bardzo nietrwały i łatwo go zepsuć. A takie zabawki drewniane w odróżnieniu od plastikowych są bardzo trwałe i wytrzymałe, nie wydzielają tyle szkodliwych substancji.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany