Ekologiczne rzeczy dla dzieci

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.
emkaaa
Nowy użytkownik

Ekologiczne rzeczy dla dzieci

Post autor: emkaaa » 30 wrz 2015, o 14:49

Witajcie! Ostatnio w sieci coraz więcej można przeczytać o różnych ekologicznych zabawkach, produktach, ubrankach, pieluszkach itp i tak się zastanawiam czy te rzeczy na prawdę są ekologiczne czy to po prostu aby wyciągnać kasę z kieszeni rodziców ?

Lucyna
Nowy użytkownik

Re: Ekologiczne rzeczy dla dzieci

Post autor: Lucyna » 1 paź 2015, o 08:27

Według mnie to po trochu wyciąganie pieniedzy z kieszeni rodziców a po trochu prawda, bo takie zabawki drewniane są zdecydowanei bardziej ekologiczne niż z jakiegoś plastiku.

emkaaa
Nowy użytkownik

Post autor: emkaaa » 1 paź 2015, o 14:10

Tez mi się tak wydawało, że to troszke wyciąganie pieniędzy. A ogólnie fajne są takie drewniane zabawki ? Bo lalki szmacianki kojarzą mi się z moim dzieciństwem.

ojciecmarka
Nowy użytkownik

Post autor: ojciecmarka » 2 paź 2015, o 09:41

U mnie zona jest bardzo eko i kupuje Markowi wiele zabawek ekologicznych, jak wroci z pracy to ją wypytam o szczególy i dam wam znać ;)

emkaaa
Nowy użytkownik

Post autor: emkaaa » 12 paź 2015, o 09:19

ojciecmarka pisze:U mnie zona jest bardzo eko i kupuje Markowi wiele zabawek ekologicznych, jak wroci z pracy to ją wypytam o szczególy i dam wam znać ;)
I jak spytałes wkońcu żony o te ekologiczne zabawki? Bo jestem ciekawa gdzie robi zakupy.

ojciecmarka
Nowy użytkownik

Post autor: ojciecmarka » 13 paź 2015, o 15:25

Tak rozmawiałem, wybacz, że tak długo nie odpisywałem ale byłem zajęty :) Żona kupuje od pewneg oczasu tylko w http://megaurwis.pl/ mówi, że tam najtaniej i bezpiecznie. Pozdro.

emkaaa
Nowy użytkownik

Post autor: emkaaa » 14 paź 2015, o 14:28

Nie znałam tego sklepu. Zapoznam się z jego ofertą, dzięki, że spytałeś żony tak jak obiecałes.

Awatar użytkownika
AnnaMaria
Dyskutant

Post autor: AnnaMaria » 21 paź 2015, o 06:02

Ja również staram się kupować rzeczy dla dzieci w polskich skleapch internetowych .Zawsze bardzo zwracam uwagę na to czy dana rzeczy jest bezpieczna dla malucha, czy mu nie zaszkodzi. Polecam zerknąć sobie do tego sklepu:
http://tiktak.com.pl/ - jest to sklep dla dzieci, w którym możecie znaleźć zabawki oraz inne akcesoria dla maluchow w bardzo korzystnych cenach ( wiele razy już tam zamawiałam, wszystko było ok).

Mój synek bardzo lubi samochody :) Tak więc ma ich dość sporo.
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

emkaaa
Nowy użytkownik

Post autor: emkaaa » 17 lis 2015, o 12:09

Skorzystałam z oferty megaurwisa, wszystko ok! Ciesze się, że został mi polecony.

savona12
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: savona12 » 28 gru 2015, o 19:45

Wydaje mi się, że bardziej należy patrzeć pod kątem atestów i bezpieczeństwa materiałów, z których są wykonane. Za ekologiczne zabawki faktycznie zapłacimy więcej, bo samo zdobycie certyfikatu eko już kosztuje, a później koszt ten producent przerzuca na kupującego. Jednak są zabawki, które nie są ekologiczne, a również wykonane z bezpiecznych materiałów:)
Wszystkie dzieci nasze są!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany