Co na prezent dla dwulatka?

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.

Re: Co na prezent dla dwulatka?

Postprzez opra » 27 kwi 2017, o 12:47

Możesz poczytać nieco więcej o takiej rozrywce dla malucha jak http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ . To multum propozycji mądrych i zabawnych, logicznie ułożonych
aktywności, które rozwijają każdą sferę dziecka. Akurat dla dwulatka przygotowano książeczkę „Chodzę, mówię, rozumiem”, w której rodzice znajdą m.in. wskazówki typu „warto wiedzieć" i „rady na dobry początek + 50 scenariuszy zabaw podzielonych na dwa półrocza z harmonogramem spodziewanych osiągnięć dziecka. To innowacyjna forma zabawy :)
opra
Dyskutant

Postprzez engii5 » 2 maja 2017, o 13:43

wooww. szkoda, ze miesieczne maluszki nie korzystają jeszcze z takich rzeczy :D chociaz nie spieszy mi sie, zeby mała rosła to te wszystkie propozycje są bajkowe i cudowne
engii5
Nowy użytkownik

Postprzez Mary27 » 16 maja 2017, o 12:43

ja polecam przecudne autka pchacze firmy Turkusowa Pracownia dostępne np. tutaj https://www.vanillafrog.pl/pl/c/Turkusowa-Pracownia/209 :D
Mary27
Nowy użytkownik

Postprzez nessi » 19 maja 2017, o 17:46

Bardzo ciekawe propozycje!
nessi
Nowy użytkownik

Postprzez tequila6 » 22 maja 2017, o 15:59

Nie podzielam zachwytu. Rozwiniesz swoją wypowiedź?
Kiedy nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie, pozostaje odpowiedź szczera. Szara strefa pomiędzy tak a nie. Milczenie.
tequila6
Nowy użytkownik

Postprzez sanita222 » 23 maja 2017, o 13:11

Nie jestem jakoś przekonana do tych autek. Wolę jednak coś bardziej bezpiecznego, mozecie sobie zajrzeć do Jagodowego Kota tam to dopiero sa pomysły na prezenty dla dzieci. Sama u nich kupuje dla swojej chrześniaczki, która niedawno miała akurat urodziny i wyszperałam u nich świetny kosz na zabawki. Nawet udało mi się idealnie go dopasować kolorystycznie. Przyznam, że nie sądziłam, ze aż tak ją zainteresuje, od razu wzięła się do sprzątania do niego swoich lalek i misi. Fajna rzecz i bezpieczna, kosz jest z materiału i ma uszy więc dziecko może go sobie samo nawet przeciągnąć po podłodze.
sanita222
Nowy użytkownik

Postprzez nina » 23 maja 2017, o 14:13

Na aliexpress jest mnóstwo fantastycznych zabawek dla dzieci :)
nina
Nowy użytkownik

Postprzez taskowa » 31 maja 2017, o 14:41

Chodzenie po sklepach internetowych z zabawkami może dostarczyć dużo inspiracji, jednak najpierw należy wybadać teren, żeby wiedzieć, co mały chce mieć :) Lepiej tak niż kupić coś nietrafionego, co potem będzie zalegać na dnie szafy. Jeżeli zależy nam na bezpiecznych zabawach, dobrze jest rozejrzeć się za zabawką, która da radę sprostać tym nawet najbardziej zaangażowanych zawodnikom. Ja ostatnio kupiłam, choć może to się wydać śmieszne, jedną z drewnianych kuchni dla dzieci na: http://neneko.pl/drewniane-kuchnie-dla-dzieci-c220 - dziecko mojej siostry było zachwycone, choć pewnie dlatego, że teraz będzie miał w co uderzać i dzwonić :lol: Ale zawsze coś, szczególnie dla rozwijającego się dziecka, które nie powinno ruszać sprzętów kuchennych.
taskowa
Nowy użytkownik

Postprzez mapo » 16 cze 2017, o 06:00

a jak nie puzzle, to może kocyk z przytulanką?? znalazłam taki : http://sklep.meble-wisad.pl/183-kocyk-z-zabawka i wydaje się byc bardzo fajny i można się ogrzać i przytulic.
mapo
Nowy użytkownik

Postprzez renata880 » 16 cze 2017, o 20:14

Klocki to super prezent dla dwulatka.
renata880
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małe dzieci