Jak kupić wózek?

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.

Re: Jak kupić wózek?

Postprzez Sigrid43 » 31 paź 2016, o 15:03

Najlepiej iść do sklepu i zapytać się sprzedawcy który by polecił.
Sigrid43
Nowy użytkownik

Postprzez kattarzyn2 » 2 lis 2016, o 13:46

Dokładnie, ale nie każdy chce doradzić drugiej osobie.
kattarzyn2
Nowy użytkownik

Postprzez ekorobek » 2 lis 2016, o 17:02

W sklepie dino jest duży wybór, nawet jeśli stamtąd nie kupisz, to znajdziesz go gdzieś indziej. Ale właśnie potrzebny jest typ wózka. Dla bliźniaków? Spacerówka?
ekorobek
Nowy użytkownik

Postprzez maja_p » 21 kwi 2017, o 13:56

Co do wózków to najlepiej oglądać na żywo i testować jak się najbardziej da w sklepie, z drugiej strony opinie w sieci osób które już używały, ja akurat mam z adamexu barlettę i bardzo jestem z niej zadowolona zarówno jako z gondoli jak i spacerówki, więc warto obejrzeć jak się będzie na zakupach bo dla mnie bardzo udany sprzęt
maja_p
Nowy użytkownik

Postprzez terpi » 27 kwi 2017, o 06:42

Wózki wielofunkcyjne 2w1 sprawdzają się najlepiej, mogę polecić tego który my mamy czyli Amelis, jest solidny, łatwy do czyszczenia, podwójnie zamortyzowany więc idealny na każdy nawet nierówny teren, ma dużo dodatków i nie trzeba już niczego oddzielnie kupować.
terpi
Dyskutant

Postprzez blackgrzywa » 4 maja 2017, o 12:21

Zależy co jest najważniejsze dla kupującego - waga? gabaryty? amortyzacja? łatwość składania?
Tak jak już ktoś wcześniej napisał - najlepiej obejrzeć wózki w sklepie stacjonarnym na żywo - zakupy internetowe często kończą się rozczarowaniem.
blackgrzywa
Nowy użytkownik

Postprzez engii5 » 8 maja 2017, o 07:53

adamex chyba w ogole jest dosc znaną firmą. na wózki trzeba po dwa miesiące czekać
engii5
Nowy użytkownik

Postprzez mama-na-5 » 10 maja 2017, o 15:57

no faktycznie na te ich wózki trzeba chwilkę było poczekać (pajero kupowałam) ale muszę przyznać, że warto było bo solidna, polska marka i wózek funkcjonuje bardzo dobrze, oglądałam też paru zagranicznych producentów ale w końcu na adamex padło i cieszę się, że tak wyszło bo wózek nie zawodzi
mama-na-5
Dyskutant

Postprzez lea » 11 maja 2017, o 08:38

Mnie amelis przekonał najbardziej dodatkową amortyzacją w ramie, przydatna jest też regulowana rączką, bo dopasujesz jej wysokość do swojego wzrostu i dzięki temu wózek wygodniej się prowadzi. Fajne jest też okienko do wentylacji i obserwowania dziecka i możliwość obracania spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy.
lea
Nowy użytkownik

Postprzez womansworld » 14 maja 2017, o 17:51

Przygotowanie wyprawki dla Malucha to nie lada wyczyn! Zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych można znaleźć nieskończone ilości uroczych ubranek, ręcznie wykonywanych zabawek oraz wymyślnych gadżetów. Ciężko się im oprzeć ... Jakie są Wasze doświadczenia z w tym temacie Drogie Mamy? ;) Możecie opowiedzieć nam o Waszych przygotowaniach do narodzin dziecka w formie krótkiej ankiety (http://bit.ly/2kr2ppk). Przygotowaliśmy dla Was również ebook, z którego dowiecie się jak ochronić Wasze dziecko przed niebezpieczeństwami występującymi w codziennym życiu.
womansworld
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małe dzieci