Kupowanie ubranek

Forum dla rodziców małych dzieci i kilkulatków.
MonikaP
Nowy użytkownik

Kupowanie ubranek

Post autor: MonikaP » 22 cze 2016, o 11:01

Jakie kupujecie ubranka , dopasowane do dziecka, czy większe? Gdzie najczęściej? I czy ktoś może wcześniej kupował na http://escallante.pl/?

Tariana
Dyskutant
Kontakt:

Re: Kupowanie ubranek

Post autor: Tariana » 22 cze 2016, o 11:27

Ja póki co w ogole nie kupuje ubranek wszystkie dostaję od koleżanek i od szwagierki z Niemiec

montes
Dyskutant

Post autor: montes » 23 cze 2016, o 10:15

Ja część mam od znajomych, ale część i tak trzeba dokupić. Co do escallante to zdarzyło mi się też tam kupować, bo ostatnio mieli 30% obniżki cen i jeszcze darmową dostawę, więc zainwestowałam trochę w bawełniane modne ciuszki. Odrobinę większe zazwyczaj zamawiam.

Gaja
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Gaja » 30 cze 2016, o 07:52

Dla mnie kupowanie ubranek to przyjemność ale nie moge tego robic bo wszyscy mi przynoszą i już się nie mieszczą w szafkach

agatka713
Nowy użytkownik

Post autor: agatka713 » 4 lis 2016, o 13:29

Witam,
ja zaczęłam kupować ubranka dla mojej córci dopiero, gdy skończyła 2 latka i sklepem internetowym, który mogę szczerze polecić jest http://www.chick.com.pl. Ubranka są rewelacyjne, zarówno jakościowo, jak i wizualnie.
Polecam :)

Sara66
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Sara66 » 6 lis 2016, o 18:50

Ubranka dla dzieci są strasznie drogie, więc lepiej jednak kupować trochę większe. Ale i tak są to niemałe wydatki. Dlatego ja zdecydowałam się szyć ubranka dzieciom samodzielnie. Zaczęłam jak córka miała 2,5 roczku, a ja nosiłam pod sercem kolejnego brzdąca, więc jednocześnie uczyłam się szyć ubranka dla starszego malucha, ale i maluszka. Wydawało m się to trudne w opowieści koleżanek, ale na blogach i forach kobitki fajnie sprawę opisują, że jednak zdecydowałam się wziąć za szycie. I to była trafiona decyzja, wam też radzę i serdecznie polecam. Dużo oszczędzicie, a i będziecie się twórczo realizować. I maluchy będą mieć zawsze ładne ubranka w dobrym rozmiarze. Jeśli nie wiecie jak zacząć to polecam wszelkiego rodzaju blogi i tutoriale, ale też i lekturę książek na temat szycia. Na początku też się z tego śmiałam, że szycie jest przecież praktyką, ale bez teorii będzie ciężej uwierzcie mi, przekonałam się na własnej skórze. Dużo pomocnych pozycji mają w Galerii Łucznik, ja tam zaopatruję swoją szyciową biblioteczkę. Jak nie wiecie od czego zacząć to powiem wam, że dla mnie najbardziej pomocny jest poradnik "Proste i modne szycie": http://www.galerialucznik.pl/ksiazki_i_poradniki bo jest tam latwym językiem opisane wszystko co po kolei, na co zwracać uwagę, żeby ubrania zostały naprawdę dobrze uszyte. To tyle, pozdrawiam cieplutko, nie bójcie się szycia to nic strasznego a właśnie kupa frajdy i satysfakcji :)

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 16 lis 2016, o 10:48

Ja również kupuję często o rozmiar większe żeby córka pochodziła dłużej w tym ubraniu. Jednak z drugiej strony wolę zapłacić więcej i mieć pewność ,że kupuję solidne rzeczy aniżeli chińskie podróby, które niszczą się po pierwszym praniu. Według mnie najlepsze ubrania pochodzą z zagranicznych marek. Zazwyczaj kupowałam w USA kiedy tam byłam ale po powrocie do Polski nie miałam możliwości robienia takich zakupów. Ostatnio jednak zobaczyłam ,że jest taka polska strona która sprowadza np. specjalnie na zamówienie klienta pewną odzież czy obuwie więc wydaje mi się ,że warto skorzystać z ich usług bo ceny nie są wygórowane. Kupował ktoś w tym sklepie https://nymstyle.com/pl/ ? Z tego co wiem to mają też konto na allegro i mają same pozytywne opinie.

klaudia44
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: klaudia44 » 29 lis 2016, o 09:21

najlepiej drogie bo warto

olga56
Nowy użytkownik

Post autor: olga56 » 3 gru 2016, o 11:27

tanie można na lumpeksach kupic

opra
Dyskutant

Post autor: opra » 26 kwie 2017, o 12:06

Ja nie kupuje co prawda wielu ciuszków dla malucha, bo on szybko z nich wyrasta. Lubię natomiast rzeczy dobre jakościowo i niebagatelne w projekcie. Chętnie szperam więc w ich poszukiwaniu w sklepach online. Ostatnio sporo rzeczy dla dziecka wpadło mi w oko na https://odziez-ciazowa-dziecieca.sklep.pl/ . Mają na prawdę urocze propozycje ubraniowe. Koniecznie sobie sprawdźcie, bo warto!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany