Woda z dystrybutora

Tematy związane z karmieniem dzieci.
Tośka
Nowy użytkownik

Woda z dystrybutora

Post autor: Tośka » 4 lip 2017, o 23:52

Hej!
Powiedzcie mi, co myslicie o wodzie z dystrybutorow? U nas w domu pija sie tylko wode i tak sie zastanawialam nad ta opcja, bo jednak ida tego kolosalne ilosci. Czytalam dosc sporo artykulow w internecie miedzy innymi na darnatury.pl/woda/fakty-mity-woda i wydaje mi sie, ze bylby to calkiem niezly wybor. Ma ktos jakies doswiadczenia?

marylkagorska
Nowy użytkownik

Re: Woda z dystrybutora

Post autor: marylkagorska » 5 lip 2017, o 16:59

Znalazłem ciekawą wiadomość na ten temat: "szkodliwy także sam materiał, z którego wykonane są butle. PET, czyli politereftalan etylenu, w niektórych przypadkach (zwykle pod wpływem ciepła) może wydzielać substancje, które niekorzystnie wpływają na nasze hormony"

wotciarz
Nowy użytkownik

Re: Woda z dystrybutora

Post autor: wotciarz » 29 paź 2017, o 17:29

Jezeli chodzi o dystrybutory wody i wlasciwosci takiej wody - to moze najlepiej zapytac u zrodla, czyli w sklepie? Firma Yazamco wlasnie oferuje taki sprzet: https://yazamco.com.pl/dystrybutory-wody.html - moze po prostu u nich zapytaj? Ja osobiscie pilem taka wode i musze przyznac, ze smakowo mi odpowiada, a nie czulem sie po niej jakos zle czy cos.
@ marylkagorska - ale sa rozne rodzaje PETu - butle na wode sa wykonane z PETu odpowiedniego do kontaktu z zywnoscia i woda.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany