Problemy z zaparciami

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Asess
Nowy użytkownik

Re: Problemy z zaparciami

Post autor: Asess » 24 sie 2017, o 21:32

Jest masa różnych leków na zaparcia. Najlepiej zajrzeć do jakiejś apteki https://www.zaufane-apteki.pl/ - ja korzystam z tej i kupić to co nam najbardziej odpowiada :) Taka apteka to o wiele wygodniejszy sposób zakupu leków!

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 6 wrz 2017, o 18:04

U dzieci najlepiej podawać delikatne ale skuteczne środki takie jak dicopeg junior, są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 13 wrz 2017, o 14:22

Ja bardzo dużo informacji na temat problemów z zaparciami znalazłam na stronie http://www.portaldieta.com.pl/ Każdy, co jakiś czas cierpi na zaparcia, ponieważ mamy już takie nawyki żywieniowe, że nieraz nas dopada. W takiej sytuacji najprościej jest wziąć leki, które pomogą nam w kłopocie. W zależności od tego, jakiego efektu potrzebujemy, wybieramy leki, które są nam potrzebne. Szybko działające leki będą dość mocne, dlatego trzeba mieć odpowiednie przygotowanie do tego, czyli wziąć je w domu, i póki co, nigdzie nie wychodzić.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 18 paź 2017, o 18:59

Wiecie co wszystkie pomysły na uporanie się z zaparciami sa dobre. Ja Was jednak nie chce straszyć ale jeśli macie długotrwałe zaparcia to warto udać się do lekarza bo to może być objaw czegoś poważniejszego. Czytałam w artykule https://portaldlazdrowia.pl/rak-jelita-grubego/ , że to jeden z objawów raka jelita grubego. To podstępna choroba, długo nie daje objawów a potem nagle okazuje się, że już za późno na leczenie. Poczytajcie, bo jeśli macie jeszcze dodatkowo jakieś objawy to wizyta u lekarza będzie konieczna.

dgendasx
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: dgendasx » 20 paź 2017, o 21:32

Domowe sposoby na zaparcia, to przede wszystkim produkty, które są bogatym źródłem naturalnego błonnika:

suszone śliwki, morele, jabłka orzechy.
Do tego trzeba dołączyć jeszcze buraki, które posiadają wiele cennego błonnika i doskonale radzą sobie nie tylko z zaparciami, ale też z uczuciem wzdęcia.

Na pobudzenie pracy jelit dobrze robi picie wywaru z siemienia lnianego, a lecytyna w nim zawarta dodatkowo zmniejsza ciśnienie krwi i stężenie cholesterolu.

wisieneczka
Nowy użytkownik

Post autor: wisieneczka » 26 paź 2017, o 18:39

ja domowym sposobom nie wierzę. Kilka razy już próbowałam nimi wyleczyć różne dolegliwości i nic. Lepiej jest kupić lek, wtedy zaoszczędzimy dużo czasu i nerwów. Na zaparcia idealny jest dicopeg 10g, zmiękcza on stolec ułatwiając wypróżnienie przy czym nie powoduje skurczów, bólów brzucha ani nagłego parcia.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany