Kupno termomertu

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.

Kupno termomertu

Postprzez majka99 » 16 paź 2014, o 11:36

Witajcie! Mam w planie kupić nowy termometr, mianowicie zastanawiam się nad termometrem bezdotykowym https://sklep.chde.pl/temperatura/82,microlife-termometr-elektroniczny-bezkontaktowy-nc-100.html. Nie wiem, czy to dobry wybór - korzystacie z takich termometrów? Zaczyna się okres przeziębień - chcę być przygotowana, a stary termometr odmawia posłuszeństwa.
majka99
Dyskutant

Re: Kupno termomertu

Postprzez Salli87 » 28 lut 2015, o 16:21

Ja korzystam z tradycyjnych termometrów z rtęcią. Niezawodne, kupiłam kiedyś jakiś elektryczny i szybko się zepsuł
Każde zwierzę da się wytresować. Mężczyznę też.
Salli87
Nowy użytkownik

Postprzez golumber0 » 5 wrz 2017, o 19:27

Ja myślę, że warto poszukać informacji o tym gdzieś w Internecie. Moim zdaniem jest to jednak z najlepszych możliwych opcji :)
Czasami problemy otaczają kogoś ze wszystkich stron i jest ich więcej, niż w ogóle można sobie wyobrazić
golumber0
Nowy użytkownik

Postprzez mamus » 11 wrz 2017, o 06:27

Też korzystam z rtęciowego bo jest wiarygodny W elektronicznym trzeba pamiętać że jest on na baterii a ona się wyczerpuje i wskazania nie są wiarygodne Nie używamy go przecież ciągle tylko od czasu do czasu Co prawda trzeba iść z postępem ale do puki stary działa nie zamierzam go zmieniać.
mamus
Dyskutant

Powrót do Zdrowie