Kupno termomertu

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
majka99
Dyskutant

Kupno termomertu

Post autor: majka99 » 16 paź 2014, o 11:36

Witajcie! Mam w planie kupić nowy termometr, mianowicie zastanawiam się nad termometrem bezdotykowym https://sklep.chde.pl/temperatura/82,mi ... c-100.html. Nie wiem, czy to dobry wybór - korzystacie z takich termometrów? Zaczyna się okres przeziębień - chcę być przygotowana, a stary termometr odmawia posłuszeństwa.

Awatar użytkownika
Salli87
Nowy użytkownik

Re: Kupno termomertu

Post autor: Salli87 » 28 lut 2015, o 16:21

Ja korzystam z tradycyjnych termometrów z rtęcią. Niezawodne, kupiłam kiedyś jakiś elektryczny i szybko się zepsuł
Każde zwierzę da się wytresować. Mężczyznę też.

Awatar użytkownika
golumber0
Nowy użytkownik

Post autor: golumber0 » 5 wrz 2017, o 19:27

Ja myślę, że warto poszukać informacji o tym gdzieś w Internecie. Moim zdaniem jest to jednak z najlepszych możliwych opcji :)
Czasami problemy otaczają kogoś ze wszystkich stron i jest ich więcej, niż w ogóle można sobie wyobrazić

mamus
Nowy użytkownik

Post autor: mamus » 11 wrz 2017, o 06:27

Też korzystam z rtęciowego bo jest wiarygodny W elektronicznym trzeba pamiętać że jest on na baterii a ona się wyczerpuje i wskazania nie są wiarygodne Nie używamy go przecież ciągle tylko od czasu do czasu Co prawda trzeba iść z postępem ale do puki stary działa nie zamierzam go zmieniać.

Annas2
Nowy użytkownik

Post autor: Annas2 » 3 paź 2017, o 19:27

Może i rtęciowe były dobre ale niestety aktualnie ich już nie dostaniemy w sprzedaży więc można już o nich zapomnieć na dobre. Ja kupiłam elektroniczny w aptece: https://www.doz.pl/apteka/k283-Termometry już jakiś czas temu, jeden z tańszych i działa do dziś jak na razie bez zastrzeżeń. Ponoć też termometry bezdotykowe na podczerwień są dobre ale osobiście nigdy z takich nie korzystałam.

kocham_sport
Nowy użytkownik

Post autor: kocham_sport » 5 paź 2017, o 14:12

A nie wiecie, czy to prawda, że tych rtęciowych nie ma już w sprzedaży? Słyszałam, że tak jest, bo są niedobre dla środowiska... Zbił mi się właśnie stary, a wolałabym taki niż elektryczny - miałam kiedyś i pokazywał trochę jak chciał te wyniki. :/

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany