Czy to azs

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.

Czy to azs

Postprzez marrysia » 25 kwi 2017, o 10:57

Słuchajcie, forumowiczki, mam poważny problem natury skórnej i mam nadzieję, że mi pomożecie. Od jakiegoś czasu moja skóra ma permanentny stan zapalny. Najpierw zauważyłam, że moja skóra w niektórych miejscach jest sucha i szorstka, ale to zlekceważyłam. Od zeszłego tygodnia zaczęły pojawiać się jednak na niej wypryski i krostki, głównie pod kolanami i na szyi. Do tego doszedł świąd, który jest bardzo uciążliwy. Poczytałam trochę w sieci - http://www.eloderm.pl/artykul/19,azs-u-doroslych-a-emolienty.html i wychodzi na to, że mogę cierpieć na atopowe zapalenie skóry. Niebawem wybieram się do dermatologa, ale myślicie, że to może być AZS?
marrysia
Dyskutant

Re: Czy to azs

Postprzez szczeppa77 » 11 maja 2017, o 17:41

Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Chwilówki i pożyczki ratalne od Wonga Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, Dzięki firmie Aasa Bank Pocztowy i pożyczka chwilówka otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !
szczeppa77
Nowy użytkownik

Postprzez Lili » 30 maja 2017, o 08:55

Ja bym po prostu skonsultowała z lekarzem, bo żaden artykuł Ci tego tak nie rozjaśni jak specjalista. :) Warto też sięgnąć po emolienty, które pomogą ukoić skórę i zadbają o jej potrzeby. Może być np. Oillan.
Lili
Dyskutant

Postprzez jessie » 25 cze 2017, o 13:34

Objawy pasują do AZS, ale są różne schorzenia skórne, które wyglądają podobnie. Rzeczywiście najlepiej będzie jeśli skonsultujesz się z dermatologiem. Z mojej strony mogę polecić dr Olechowską, ona przyjmuje w radzymińskim CM Panorama. Jeśli chodzi o AZS czy egzemę to ma naprawdę duże doświadczenie, udało jej się wyleczyć skórę mojego dziecka do takiego stopnia, że wygląda ona na zdrową. Oczywiście muszę się nieźle nagimnastykować by tak było, ale ważne że preparaty, które mamy zapisane przez panią doktor działają :)
jessie
Dyskutant

Postprzez Lili » 30 cze 2017, o 21:40

Przykra dolegliwość i trudna w leczeniu. Podstawa to dobry lekarz i dobrze dobrana pielęgnacja. U nas sprawdziły się emolienty, a konkretnie Emolium. Te jako sprawdzone polecam.
Lili
Dyskutant

Postprzez julitka11 » 6 wrz 2017, o 10:45

Dokładnie dobry lekarz to podstawa. Wiem coś o tym bo dla swojej córy sama szukałam dosyć długo. W końcu trafiliśmy do alergologa w Szpitalu Medicover i tak już zostało. Opieka - rewelacja - bardzo komfortowe warunki zarówno dla malucha jak i rodziców. Kiedys leżeliśmy nawet na oddziale 3 dni - bez porównania do warunków w szpitalach państwowych.
julitka11
Dyskutant

Postprzez GLUFKA » 14 wrz 2017, o 16:36

Jeśli ktoś jest z Łodzi to polecam lekarza dermatologa z all-medu- http://all-med.pl/
Lepszy policzek od przyjaciela niż chleb od wroga.
GLUFKA
Dyskutant

Powrót do Zdrowie