Odchudzanie?

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
NocnaMama
Dyskutant

Odchudzanie?

Post autor: NocnaMama » 6 wrz 2017, o 00:00

Jak radzicie sobie ze zbędnymi kilogramami? Mnie bardzo pomogla bielizna od orirose http://orirose.pl/ dzięki której doczekałam się szybkich efektów. Dodatkowo mam jeszcze od nich pas poporodowy bo marzy mi się powrócenie do dawnej sylwetki sprzed ciąży - czuję że idę w dobrym kierunku. Nawet mam już lepsze samopoczucie, bo czuję że zaczynam na nowo żyć w moim ciele

Młodamamusia
Dyskutant

Re: Odchudzanie?

Post autor: Młodamamusia » 13 wrz 2017, o 20:11

Jesli nie jestes w stanie sama dostosowac sobie diety warto skorzystac z pomocy dietetyka :) ja osobiscie mialam stycznosc z https://dietqueen.pl/kontakt/ i jestem bardzo zadowolona :) Ja dzielnie walcze od paru miesiecy i efekty sa naprawde widoczne. A kontakt z dietetykiem ekstra!

kasiunia
Nowy użytkownik

Post autor: kasiunia » 20 wrz 2017, o 06:59

Odchudzanie należy najpierw ustawić sobie w głowie i odpowiedzieć sobie na pytanie czy tego na prawdę chcesz? Wiadomo - mniej jeść jednorazowo ale częściej, do tego (nie wgłębiając się w szczegóły) wyrzekać się niezdrowych posiłków. Trzeba też kontrolować masę ciała np. wskaźnikiem BMI - https://www.dietetykwszczecinie.pl/blog ... ciala.html .Jednak index BMI nigdy nie zastąpi analizy składu ciała , a w przypadku widocznej otyłości powinien skłonić do wizyty u wykfalifikowanego dietetyka. pzdr

iwonka239
Nowy użytkownik

Post autor: iwonka239 » 26 wrz 2017, o 17:33

Po prostu wystarczy dobrze się odżywiać i zrezygnować z tłustych posiłków, słodyczy oraz pić dużo wody :) Zdrowe nawyki i zdrowe odżywianie zawsze wygra z "odchudzaniem" bo efekt jojo jest częsty, gdy przestaniemy się pilnować :) Ewentualnie możesz dorzucić jakieś dodatki usprawniające trawienie (tylko nie jakieś foreverslim bo to ściema...) poczytaj np. o occie jabłkowym tutaj Ale na początek to wcale nie potrzebne :) Odrzucając niezdrowe posiłki można naprawdę spoooro zrzucić :) Wiem z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam,
Iwona

doris11
Dyskutant

Post autor: doris11 » 30 wrz 2017, o 21:18

mi lekarz na usprawnienie trawienia w ciązy zalecał dicopeg 10g i baaardzo pomagało :) zaparcia nie dawały mi normalnie funkcjonować... bywało ze glownie po kiszonkach - mialam wrazenie ze wybuchne! bardzo niekomfortowe nie tylko dla mnie ale i dla partnera ;/

cebulasta
Dyskutant

Post autor: cebulasta » 2 paź 2017, o 10:15

A czy ktoś z Was ma może balon żołądkowy? Nie było u Was żadnych powikłań? No i jak efekty? Czytam na ten temat tutaj - https://www.tourmedica.pl/zabiegi/lecze ... oladkowym/ ale ciekawa jestem jak to właśnie było u Was. Ktoś się wypowie?

kocham_sport
Nowy użytkownik

Post autor: kocham_sport » 5 paź 2017, o 14:16

Też myślę, że najlepiej jest po prostu trzymać dietę oraz ćwiczyć. :) Ja pewnego pięknego dnia stwierdziłam, że zacznę przygodę z bieganiem, odwiedziłam sklep dla biegaczy w moim mieście, kupiłam śliczne buty (ach, my kobiety ;) ) i od tego się zaczęło. :) Biegam regularnie, startuję w maratonach - sprawia mi to maksymalnie dużo frajdy, a dodatkowo schudłam bardzo dużo! Jeśli chodzi o dietę, to po prostu rozsądnie się odżywiam. Nie jem na noc, jem dużo warzyw, nie piję alkoholu (tylko bardzo okazyjnie, dosłownie kilka razy w roku). I efekty się utrzymują. :)

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 6 paź 2017, o 09:54

Ja mam taki problem ze zrzuceniem wagi, że masakra. Już serio nie mam pomysłów jak pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć z programem na YT (wpiszcie sobie primavera odchudzanie) . Czytałam też ze organizują wczasy odchudzające nad morzem, znalazłam nawet ich ofertę https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . Zastanawiam się, czy się nie wybrać. Może to moja ostatnia deska ratunku.

Benekx
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Benekx » 9 paź 2017, o 12:58

Dobra dieta i cwiczenia - najlepszy sposób na odchudzanie;)

Awatar użytkownika
mama_antosia
Nowy użytkownik

Post autor: mama_antosia » 10 paź 2017, o 12:24

Nie wiem, czy mój sposób jest dobry, ale ponosiłam już tyle razy porażki, jeżeli chodzi o zrzucanie kilogramów po ciąży, że... ho! ho! teraz jak biorę się za odchudzanie to każdą zmianę stopniowo wprowadzam. Nie rzucam się na hurra! Kiedyś rozpoczynałam dietę + ćwiczenia i to wszystko, tak bardzo mnie absorbowało, że rzucałam to po 2ch tygodniach z batonem w ręku. Teraz stopniowo wprowadzam zdrowe nawyki i wiecie co? Waga sama spada! Polecam Wam mój sposób! Małe, konsekwentne kroki! Powodzenia!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany