domowe sposoby dbania o urodę

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
savona12
Dyskutant
Kontakt:

domowe sposoby dbania o urodę

Post autor: savona12 » 8 wrz 2017, o 20:24

Cześć Kobietki! Niedawno powiększyła nam się rodzina i nie mam czasu na wypady do kosmetyczki, więc szukam sposobów dbania o urodę w domowym zaciszu. Przejrzałam ostatnio internet, bo chciałam znaleźć jakieś naprawdę skuteczne sposoby - te domowe odżywki do rzęs wydają się fajne - http://magdalenajaglarz.pl/blog/pielegn ... gie-rzesy/ - co myślicie? Próbować czy nie? :?: :?:

Awatar użytkownika
mama_antosia
Nowy użytkownik

Re: domowe sposoby dbania o urodę

Post autor: mama_antosia » 10 paź 2017, o 12:27

Podbijam temat! Macie sposoby na domowe, sprawdzone maseczki?

AngeliQa31
Nowy użytkownik

Post autor: AngeliQa31 » 20 paź 2017, o 15:14

Osobiście polecam maseczkę z maki ziemniaczanej z dodatkiem oliwy i miodu. Rewelacyjne efekty.

julka29
Nowy użytkownik

Post autor: julka29 » 2 lis 2017, o 15:12

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z dietą oxy, od kiedy na nią przeszłam, stan mojej skóry znacznie się poprawił.

koening
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: koening » 6 lis 2017, o 11:18

Ja mam super patent na masezcke, 2 łyżki mąki pszennej z pełnego przemiału, 1 łyżka miodu, ½ filiżanki mleka, 1 łyżka oliwy z oliwek, mieszamy to wszystko i włala!
Miód zmiękcza naskórek i wygładza zmarszczki, a także poprawia ukrwienie i elastyczność skóry, zaś mleko doskonale ją odżywia. I efekt odmłodzonej skóry gotowy :P
Wydruki banerów - drukowanie banerow

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany