Alergia u dziecka

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.

Alergia u dziecka

Postprzez Kasia89 » 13 sty 2015, o 15:11

Witam. Moje dziecko ma alergie na pyłki. Jak mam sobie z tym poradzić ? Ktoś ma jakieś porady w tym temacie ? Co nie co szukałam na ten temat i znalazłam http://www.odetchnijspokojnie.pl/ gdzie jest masa przydatnych informacji. Interesuje mnie wasze zdanie na ten temat i mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Z góry dziękuję Wam za pomoc.
Kasia89
Dyskutant

Re: Alergia u dziecka

Postprzez rudiwos » 15 sty 2015, o 08:41

A byłaś z dzieckiem u lekarza, nie mam na myśli pediatry tylko alergologa. Myślę, że On Ci wytłumaczy jak postępować przy alergii.
rudiwos
Nowy użytkownik

Postprzez Alice88 » 10 mar 2015, o 12:23

Nie ma innej rady jak podjęcie leczenia. Teraz można przeprowadzić skuteczne odczulanie, dzięki czemu dziecko nie będzie się już męczyło. Napisz skąd jesteś może. Ogólnie jeśli jesteś z okolic Dolnego Śląska to mogę polecić: Alergolog Wrocław - Klinika Medicus DCL. Po pierwsze kluczowe w leczeniu alergii jest dokładne zdiagnozowanie na co występuje alergia, a dopiero później wybiera się sposób leczenia.
Mother of mercy, is this the end of Rico?
Alice88
Nowy użytkownik

Postprzez feminiistka » 31 mar 2015, o 09:31

Tylko i wylacznie zglosić się do pulmonologa i nie próbować nic samemu robić.
feminiistka
Nowy użytkownik

Postprzez Magia93 » 14 kwi 2015, o 18:48

Zgadzam się z przedmówcą:)
Natura jest zwykle okrutna, ale niekiedy miłosierna: starcom nie mogącym używać życia obrzydza je.
Magia93
Nowy użytkownik

Postprzez cracowsky » 15 kwi 2015, o 16:22

Kasia89 napisał(a):Witam. Moje dziecko ma alergie na pyłki. Jak mam sobie z tym poradzić ? Ktoś ma jakieś porady w tym temacie ? Co nie co szukałam na ten temat i znalazłam http://www.odetchnijspokojnie.pl/ gdzie jest masa przydatnych informacji. Interesuje mnie wasze zdanie na ten temat i mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Z góry dziękuję Wam za pomoc.

Najlepiej iśc do specjalisty.
Artyści na ogół tak myślą o nas, jak my o ich dziełach.
cracowsky
Nowy użytkownik

Postprzez Zetka55 » 17 kwi 2015, o 15:04

Z tanich aptek znam apteko. Jest tam dość dużo tego typu specyfików i na pewno powinny pomóc ;)
Everything you can imagine is real.
Zetka55
Nowy użytkownik

Postprzez Marzena1981 » 29 kwi 2015, o 12:27

Fajne porady od specjalisty alergologa znajdziecie na stronie http://www.odetchnijspokojnie.pl/anafilaksja/. Na tej stronie wypowiadają się tylko lekarze specjaliści, więc wszystkie cenne informację są tam zawarte. Myślę, że w dobie internetu takie poradniki są bardzo cenne i pomagają niedoświadczonym osób.
Ostatnio edytowano 10 sie 2015, o 09:39 przez Marzena1981, łącznie edytowano 1 raz
Marzena1981
Dyskutant

Postprzez kisskiss19 » 7 maja 2015, o 15:02

Moja córka ma alergię na roztocza i kurz. Naszczeście chodzimy do lekarza pulmonologa.
kisskiss19
Nowy użytkownik

Postprzez Wiktoria56 » 19 maja 2015, o 13:36

Alergie skórne to dość częsty problem wśród małych dzieci. Moich maluchów też on dotyczy. Wypróbowaliśmy dużo kosmetyków łagodzących świąd, ale niektóre albo jeszcze bardziej podrażniały, albo nie przynosiły efektu ukojenia. W końcu trafiłam na kosmetyki http://cutishelpmimi.pl/problemy-skorne ... gia-dzieci które bardzo pomogły moim dzieciom. Dobrze nawilżają, redukując stany zapalne. Poza tym produkty są bardzo wydajne i w korzystnej cenie. Sprawdźcie, może i Wam przypasują ;)
Wiktoria56
Dyskutant

Następna strona

Powrót do Zdrowie