stany zapalne stawów

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Awatar użytkownika
Wiktoria56
Dyskutant

stany zapalne stawów

Post autor: Wiktoria56 » 27 gru 2017, o 09:02

Witam , bardzo dużo ostatnio dźwigałam i niestety dorobiłam się zapalenia stawów , znajoma poleciła mi http://ortholine.pl/oferta więc pojechałam skorzystałam i jestem bardzo zadowolona.

MTJa
Dyskutant

Re: stany zapalne stawów

Post autor: MTJa » 27 gru 2017, o 22:56

Gdy ja mialam probelmy ze stawami i kregoslupem glownie od przeciagow i dzwigania w pracy to poszlam na masaze ktore tylko pogorszyly moj stan. Potem poszukalam troche na necie i trafuilam na kapsuly do floatingu. Pojechalam najbalizej gdzie mialam tj do Jura floating w Częstochowie i poszlam na jedna taka sesje. To jak sie czulam po wyjsciu nie da sie poprostu opisac. Jak mlody bog :D Odprezona zrelaksowana chetna do zycia. Postanowilam chodzic tam regularnie i odciazac moj zmeczony organizm :D

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany