Marchewka i sok marchwiowy - pyszna recepta na zdrowie i dob

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
posejka
Nowy użytkownik

Re: Marchewka i sok marchwiowy - pyszna recepta na zdrowie i dob

Post autor: posejka » 14 lis 2017, o 16:35

a co myślicie na trendzie odnośnie czegoś takiego jak test na nietolerancję pokarmową ? Wiele mam z którymi rozmawiam nie podaje dzieciom glutenu, ale nie popierają swojego wyboru wcześniejszymi badaniami dziecka, myślicie że to odpowiedzialne? Racjonalne?

wisieneczka
Dyskutant

Post autor: wisieneczka » 24 gru 2017, o 20:44

ja mam szczęście że moje dzieci lubią akurat marchewkę i wszelkie przetwory z nią związane. Jedynie co to mam problem ze zmuszeniem ich do jedzenia pokarmów które są bogate w żelazo. Dobrze chociaż że są dostępne na rynku suplementy które uzupełniają braki tego pierwiastka. Chodzi mi o dicofer junior, którego stosowanie jest bardzo łatwe i przyjemne :)

mariafujda88
Nowy użytkownik

Post autor: mariafujda88 » 27 gru 2017, o 19:45

Ja zawsze robię taki soczek swoim dzieciaczkom i bardzo im to smakuje.

Mermagda0
Nowy użytkownik

Post autor: Mermagda0 » 1 sty 2018, o 21:15

Marchewki rzeczywiscie sa bardzo zdrowe. Ja swoim dzieciom tez nie daje raczej cukru, staram sie dawac zamienniki. Zobaczcie sobie jakie https://www.sklep.savpol.pl/blog/co-zam ... iekow.html mozecie zastosować w cukiernictwie

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany