Żylaki po ciązy. Jak leczyć

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
opra
Dyskutant

Re: Żylaki po ciązy. Jak leczyć

Post autor: opra » 23 lut 2017, o 13:53

Żylaki to dosyć częsta przypadłość u kobiet. Podczas ciąży ilość krwi zwiększa się, aby wspomagać rozwój dziecka, co powoduje dodatkowy wysiłek żył, dlatego możesz po urodzeniu malucha borykać się z tym nieestetycznym problemem. Próbowałaś nosić specjalne rajstopy, pończochy lub podkolanówki? Możesz kupić je np. na https://twojezdrowenogi.com/pl/c/PRZECIWZYLAKOWE/14
Mogą pomóc w łagodzeniu bólu, dyskomfortu i opuchlizny nóg spowodowanych żylakami.

jessie
Dyskutant

Post autor: jessie » 13 kwie 2017, o 22:32

Owszem, nosiłam takie ale guzik pomogły. Miałam po ciąży takie żylaki, że już nic nie pomagało: maści, tabletki, uciskowe rajstopy – żadnej poprawy, a w zasadzie to z czasem było coraz gorzej. Najtrudniej było po powrocie do pracy, a że ja jestem kasjerką to przez wiele godzin zmuszona byłam stać w miejscu, przez co obrzęk i ból był tak duży że ledwo dawałam radę. Jedynym ratunkiem w takim wypadku była operacja. Na szczęście trafiłam na bardzo profesjonalnego chirurga dr Zajączkowskiego w szpitalu Bonifratrów w Łodzi, który wykonał ją sprawnie, bez żadnych komplikacji.

Awatar użytkownika
tudiflitt
Nowy użytkownik

Post autor: tudiflitt » 14 kwie 2017, o 11:05

Witajcie! Moja żona też miała wielkie żylaki po ciąży i niestety czekała na nią operacja (a praktycznie zabieg) usunięcia tych wstrętnych żylaków. Po tym wszystko wróciło do normy :)
Dużo kosmetyków może wywołać zaczerwienienie na skórze. Sprawdź, które są najlepsze!

savona12
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: savona12 » 19 kwie 2017, o 12:44

Zdecydowanie udaj się, jak najszybciej do lekarza! Ja nie miałam żylaków, ale powyłaziły mi naczynka - likwidowałam je za pomocą lasera. Ale z żylakami, to na pewno trzeba udać się do specjalisty!
Wszystkie dzieci nasze są!

Poradka
Dyskutant

Post autor: Poradka » 6 lip 2017, o 16:04

Też mi po ciąży strasznie powychodziły żylaki. Już mniejsza o defekt kosmetyczny, ale ten ból był nie do zniesienia. Mąż o mnie zadbał i poszukał odpowiedniego specjalisty, który mi pomógł. Trafiłam pod opiekę dr Piskorza do szpitala Bonifratrów w Łodzi, który wykonał operację wycięcia żylaków. Jestem naprawdę doktorowi wdzięczna, bo operacja sprawnie przebiegła, nie doszło do żadnych komplikacji i szybko wróciłam do pełni sił

zasadowy65
Nowy użytkownik

Post autor: zasadowy65 » 7 lip 2017, o 08:34

No to dobrze, że Ci się udało, w takiej sytuacji to już tylko dobry lekarz. Na forum raczej trudno o jakieś inne porady, żylaki to jednak nie cellulit, z którym można próbować radzić sobie samemu, domowymi sposobami.
Designerskie lampy skandynawskie

jjusti18
Nowy użytkownik

Post autor: jjusti18 » 26 lis 2017, o 08:27

Zgadzam się ja na żylaki próbowałam praktycznie wszystkiego i żadnych skutków. Teraz przeszukałam internet za innymi metodami i odkryłam zabiegi z chirurgii estetycznej na stronie http://www.lublin.chirurgiaestetyczna.pl/?page=zylaki . Myślę, że może być to najlepsze rozwiązanie na pozbycie się problemu z żylakami. Widać, że jest to profesjonalna klinika i mają wykwalifikowanych lekarzy także według mnie nie ma żadnego ryzyka, bo zabiegi są wykonywane bezpiecznie i efektywnie.

MTJa
Dyskutant

Post autor: MTJa » 27 gru 2017, o 12:25

ja z zylakami walczylam laserowo http://klinikamiracki.pl/zabieg/zamykan ... a-excel-v/ w Warszawie w klinice Miracki i to byl jedyny skuteczny sposob z walki z nimi

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany