Trądzik rózowaty

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Awatar użytkownika
Lemka
Dyskutant

Trądzik rózowaty

Post autor: Lemka » 9 lip 2015, o 09:25

Cześc Od jakiegoś czasu walcżę z trądzikiem rózowatym Macie jakieś swoje metody na to jak sobe z tym poradzić?
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.

Awatar użytkownika
AnnaMaria
Dyskutant

Re: Trądzik rózowaty

Post autor: AnnaMaria » 9 lip 2015, o 10:25

Oj powiem CI,że to paskudna choroba. Sama z tym walczyłam a pojawiło się to u mnie jak przekroczyłam 30 lat. Nigdy nie miałam duzych krosteczek a tutaj taki problem...
Poczytaj sobie co nie co tutaj:
http://wylecztradzikrozowaty.pl/tradzik ... -leczenie/

Na stronie masz opisane jakie leczenie trzeba przeprowadzić. Bez wizyty u lekarza się nie obędzie. Lekarz powinien zobaczyć zmiany i przypisać odpowiednie leczenie.
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 10 lip 2015, o 11:18

Trądzik różowaty niestety bardzo ciężko jest wyleczyć. Moja siostra boryka się od lat z tym problemem. Od 2 lat zaczęła jeździć do http://www.wojnar.pl/turnusy-rehabilitacyjne, bo mają też ofertę dla osób z problemami dermatologicznymi i widzi efekty.

kawosz19
Nowy użytkownik

Post autor: kawosz19 » 4 sie 2015, o 15:33

Trądzik różowaty jest trudny do wyleczenia, ale oczywiście da się. Podstawą jest dobry dermatolog.

maciejmaka
Nowy użytkownik

Post autor: maciejmaka » 5 sie 2015, o 14:40

Nie ma co czekać, biegnij do dermatologa. Domowe sposoby działają tylko do pewnego stopnia, a że piszesz tutaj, już pewnie próbowałaś :P
Malutkie kolczyki, w których dopracowany każdy detal daje świetny efekt - zapraszam.

massiv
Nowy użytkownik

Post autor: massiv » 11 maja 2016, o 14:14

hej hej! nie wiem juz co zrobic z moja twarza, mam straszny tradzik, nic nie pomaga.. myslalam o tym, zeby zaczac łykać jakies tabletki.. ale nie wiem które wybrac.. słyszałam o derminax, ale trochę niepokoją mnie te opinie. czy ktos pomoze mi zweryfikowac te niusy?

budomix
Nowy użytkownik

Post autor: budomix » 12 maja 2016, o 19:53

Różne czynniki, takie jak stres, gorące i/lub pikantne posiłki oraz napoje, alkohol, okres menopauzy, promieniowanie UV , zimne i gorące powietrze, wiatr, wysiłek fizyczny, sauna, gorące kąpiele, w istotny sposób nasilają objawy naczyniowe i przebieg choroby, dlatego należy ich unikać.

rolly
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: rolly » 17 maja 2016, o 18:36

moja rada to dermatolog

Tariana
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Tariana » 22 cze 2016, o 12:57

Ja meczę sie z nim od wielu lat... za każdym razem kiedy podleczę znowu powraca

leVita
Nowy użytkownik

Post autor: leVita » 9 kwie 2017, o 19:50

Na trądzik polecam korygujący krem matujący Garniera. Można go zamówić przez internet w drogerii Rossmann na kosmetyki online - http://www.rossmann.pl/drogeria-online . Krem nie tylko maskuje niedoskonałości naszej skóry. Posiada przede wszystkim szereg substancji leczniczych. Powinniśmy go stosować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Należy pamiętać by przed kremem chronić oczy. Z opinii wynika ze przynosi efekty od pierwszego dnia stosowania.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany